Pacsafe VENTURESAFE 32L G3 black

Ve slevě produkt Pacsafe VENTURESAFE 32L G3 black od značky Pacsafe snadno můžete pořídit u nás právě ve slevě! V akci od 3690 Kč
Cena: 3690 Kč

Nová generace batohů Venturesafe G3 je určena pro aktivní pohyb ve městě, na sportovištích i pro výlety do přírody. Batohy jsou vzdušné, přesto dostatečně zabezpečené proti nenechavcům. Velký zabezpečený batoh pro ty, kteří si na cesty rádi berou více, než potřebují. Dvaatřicetilitrový kletr pečlivě roztřídí vaše věci od oddělených, ale pro vás snadno přístupných prostorů. Zloději již to tak jednoduché nemají. Výbava:

Prostor pro hydratační vak. Nastavitelný prsní pás. Očka a poutka na zavěšení drobných kapes či lahví. Vnější kompresní popruhy. Kapsa na 15palcový notebook. Nastavitelný, odnímatelný bederní pás. Vnitřní karabinka na klíče a peněženku. Kapsa na láhev.

Zabezpečení:

Vaše čipové karty a doklady jsou před možným zneužitím bezpečně uloženy v RFIDsafe® kapse. Batoh před krádeží chrání PopNLock bezpečnostní přezka, díky které ho lze rychle připoutat ke stolu, topení nebo zábradlí. Tolik „oblíbenému“ přeřezání popruhů zabraňují 2 zapletená lanka z dyneemy v systému Carrysafe®. Přední panel je chráněn sítí ocelových lanek eXomesh®. Vnitřek batohu dále chrání zipy zajištěné pomocí unikátního systému Roobar® Sport. Všechny zipy jsou zabezpečené proti náhlému a nechtěnému otevření.

Vnější materiál: 100D Nylon Geo diamond ripstop. Podšívka: 200D Polyester. Rozměry: 48 x 29 x 19 cm. Hmotnost: 0,96 kg. Objem: 32 l.

Další produkty z kategorie Bezpečnostní batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top