Plantronics Backbeat FIT 300 modrý

Tento kvalitní a levný výrobek Plantronics Backbeat FIT 300 modrý od značky Plantronics můžete získat tady a teď opravdu levně! Nabídka již od 2290 Kč
Cena: 2290 Kč

Sluchátka s moderním a ultra lehkým designem, které se hodí jak na sport, tak na každodenní aktivity. S Bluetooth 4.1 budete svou hudbu moci poslouchat bez ztráty spojení s telefonem. Sluchátka nabízejí zvuk, který vás zaskočí, jelikož takový zvuk byste očekávali u studiových sluchátek. Sluchátka s moderním a ultra lehkým designem, které se hodí jak na sport, tak na každodenní aktivity. S Bluetooth 4.1 budete svou hudbu moci poslouchat bez ztráty spojení s telefonem. Sluchátka nabízejí zvuk, který vás zaskočí, jelikož takový zvuk byste očekávali u studiových sluchátek.
Díky speciálnímu povlaku jsou sluchátka chráněna při sportu proti potu, takže se o ně nemusíte bát. Speciální špunty zaručují, že vám sluchátka nevypadnou a také vás odizolují od okolí pro nenarušovaný poslech. Na jedno nabití vydrží až osm hodin, což na jejich rozměry je nevídané. S funkcí QuickCharge nabijete za 15 minut na hodinu poslechu.

Vlastnosti
vodotěsný ochrana iP57 (voděodolný do hloubky 1m a po dobu až 30minut) hi-fi audio
odolná konstrukce, potu-odolné
stabilní pohodlný design
DeepSleep režim pro úsporu energie
doba poslechu až 8 hodin
Inline ovladače pro volání a poslech hudby
ukazatel baterie na displeji
2-v-1 USB nabíjecí kabel pro sluchátka a telefon

Technická specifikace
Hmotnost: 24 gramů
Frekvence: 50-20, 000Hz
Typ mikrofonu: MEMS s DSP
Technologie: Bluetooth 3.0
Pohotovostní režim: až 14 dní
Typ baterie: dobíjecí lithiová
Doba nabíjení: 2 hodiny (požadavky na napájení 5V DC 100 mA)

Další produkty z kategorie Sportovní sluchátka


Top