Raven Core Carbon 19/20 snowboard + vázání Raven FT 270 black/green

Akční produkt Raven Core Carbon 19/20 snowboard + vázání Raven FT 270 black/green značky Raven snadno seženete tady a teď právě ve výprodejové akci. Akční cena od 6990 Kč
Cena: 6990 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Core je snowboard poskytující ten správný výkon pro freestylové jezdce, kteří chtějí brousit raily v parku, ale také s lehkostí sjíždět horu. Vyztužený karbonem.

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Doporučujeme začátečníkům ale i zdatným riderům. Pokud zkusíte Fastec, už nikdy nebudete chtít nic jiného. Vyráběno značkou SP. Raven Core Carbon 19/20 snowboard

Core je snowboard poskytující ten správný výkon pro freestylové jezdce, kteří chtějí brousit raily v parku, ale také s lehkostí sjíždět horu. Vyztužený karbonem.

– Freestyle
– True twin
– Camrock (rocker — micro camber — rocker)
– Medium flex (středně tvrdé)
– Topolové jádro
– Laminace ve dvou směrech s vysokou hustotou vláken
– Extrudovaná skluznice
– Lesklá horní vrstva
– Karbonove zpevnění ve tvaru X

Raven Fastec FT 270 black/green snowboardové vázání

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Doporučujeme začátečníkům ale i zdatným riderům. Pokud zkusíte Fastec, už nikdy nebudete chtít nic jiného. Vyráběno značkou SP.

Technické informace:

– Allmountain/freestyle vázání
– Fastec system – rychlé nazutí a vyzutí
– Bez nářadí stavitelná přední opěrka
– Nylonová základna vyztužená 30% skelnými vlákny
– Anatomické 3D strapy

Parametry produktu Raven Fastec FT 270 black/green snowboardové vázání

Určení Pánské

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Raven


Top