Raven Mia White dámský snowboard + Gravity G1 Lady white vázání

Velmi oblíbený kus Raven Mia White dámský snowboard + Gravity G1 Lady white vázání značky Raven jednoduše můžete sehnat zde teď levně. Akční cena od 6190 Kč
Cena: 6190 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Raven Mia White dámský snowboard

Snowboard Raven Mia je univerzální prkno na sjezdovku i do parku, které má Camrock profil a celodřevěné jádro. Tento snowboard je souměrný na obě strany (true twintip) a díky camrock prohnutí je skvělou volbou pro ridery v parku i na sjezdovce. Je to univerzální volba, je super stabilní v oblouku i na railech a při ollíčkách nepotřebuješ tolik síly, aby ses dostala do vzduchu. Oproti klasickému tvaru prkna, je cam-rock snadněji ovladatelný a nesekají se tolik hrany.

– Allmountain/Freestyle
– True Twin
– Flatrock
– Soft Flex – měkký
– Poplar Core
– Hi-Density Biax Laminates
– Tough Extruded Base
– Digital Print Technology
– Policarbonate Topsheet
– Semi glossy topsheet

Gravity G1 Lady white 19/20 dámské snowboardové vázání

Základní model dámského snowboardového vázání Gravity G1 Lady je určený pro začínající snowboardistky. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete nejvíc potřebovat. Designově se skvěle hodí k celé řadě zimního vybavení Gravity.

• G1 Baseplate – plastová základna zhotovená z jednoho kusu, je vybavena posuvnou patou a předním a zadním plastovým power pedálem.
• Plastové ráčny – funkční plastové ráčny s přesným krokem.
• Power Strap – nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.
• Comfort Toe Strap – přední polstrovaný strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
• G1 Highback – opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

Parametry produktu Gravity G1 Lady white 19/20 dámské snowboardové vázání

Určení Dámské

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Raven


Top