Raven Solid 2018 snowboard + vázání Raven S220 black

Diskontní kus Raven Solid 2018 snowboard + vázání Raven S220 black od značky Raven snadno najdete zde nyní opravdu levně. Akční cena od 5590 Kč
Cena: 5590 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Snowboard Raven Solid se freestylový twintip snowboard s prohnutím camrock (3 stage rocker). Flex a radius snowboardu je zcela souměrný. Inzerty jsou umístěny mírně dozadu tak, že lze vázání umístit jak směrovně, tak souměrně. Snowboard má topolové celo-dřevěné jádro tip-to-tail, ABS sidewall konstrukci a biaxiální skelnou laminaci. Povrch snowboardu je lakovaný, což mu dodává elegantní vzhled.
Raven Solid 2018 snowboard

Snowboard Raven Solid se freestylový twintip snowboard s prohnutím camrock (3 stage rocker). Flex a radius snowboardu je zcela souměrný. Inzerty jsou umístěny mírně dozadu tak, že lze vázání umístit jak směrovně, tak souměrně. Snowboard má topolové celo-dřevěné jádro tip-to-tail, ABS sidewall konstrukci a biaxiální skelnou laminaci. Povrch snowboardu je lakovaný, což mu dodává elegantní vzhled.

Technické informace:
– Allmountain/Freestyle
– Camrock (rocker-camber-rocker)
– Twin shape
– Sidewall ABS Sandwich construction
– Tip-to-tail Lightweight Poplar Woodcore
– Biax Fiberglass
– Extruded IS4400 Base
– 5×2 inserts
– Board flexibility: 4
– lesklý lakovaný povrch

Raven S220 black snowboardové vázání

Allmountain / Freestyle vázaní značky Raven. Je vhodné do všech terénu. Botu ve vázání upevníte pomocí klasických ráčen (vázání nemá výklopnou patku). Vázání má možnost nastavení sklonu opěrky, díky které máte okamžitý přenos energie a odezvu. 3D profil vrchního strapu vám dodá větší pohodlí. Doporučujeme začátečníkům.

Typ: Allmountain / Freestyle
Základna: kompozitní
Patka: kompozit
Ráčny: kompozit

Technické informace:

– plastové ráčny
– opěrka se stavitelným náklonem
– disk 4×4 umožňující nastavení úhlu natočení
– asymetrická základna

Parametry produktu Raven S220 black snowboardové vázání

Určení Unisex
Modelová řada 2018

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Raven


Top