RC Stavebnice HUMVEE 1/14 628 dílků

Kvalitní a levný produkt RC Stavebnice HUMVEE 1/14 628 dílků pocházející od značky jednoduše naleznete právě zde skutečně levně. Teď v akci 2490 Kč
Cena: 2490 Kč

RC stavebnice HUMVEE, kterou lze ovládat i telefonem.

Sestavte si svůj RC model vojenského vozu HUMVEE ze stavebnice CADA, která je kompatibilní se světoznámou stavebnicí LEGO. Konkrétně tato stavebnice má velikou výhodu, že dílky stavíte na pevný podvozek, ve kterém je uložený akumulátor, tudíž nejste omezeni konkrétně na tento typ RC modelu, ale na podvozek můžete postavit naprosto jakýkoliv RC model dle vlastní fantazie.

Design

Sestavíte ho z 628dílků a vše je doladěno do posledního detailu (ikonický přední nárazník, interiér). Raketomet můžete otočit o 360° a děti určitě ocení i otevírací dveře a kufr. HUMVEE je vybaven i světly vpředu i vzadu, které můžete ovládat na dálkovém ovládání.

Funkce

Toto auto lze ovládat velice snadno dálkovým ovladačem, ale i telefonem. Pomocí APP se vám možnosti řízení rozšíří ještě o další pokročilé funkce, jako například programování cesty atd.

Akumulátor 3,7V 400mAh udrží model v provozu cca 15 minut, zálěží na stylu jízdy. Opět ho nabijete přiloženou USB nabíječkou.

Obsah balení:

  • RC Stavebnice HUMVEE 628 dílků
  • Podvozek
  • Akumulátor
  • Dálkový ovladač

Další produkty z kategorie Stavebnice


Top