Relax PATROL VISOR RH32E

Oblíbený a kvalitní produkt Relax PATROL VISOR RH32E značky Relax snadno naleznete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Nabídky od 2099 Kč
Cena: 2099 Kč

PATROL VISOR od české značky RELAX jsme vyrobili pro milovníky zimních sportů v několika moderních grafických designech, ve kterých se bude cítit nejen bezpečně, ale také dobře. Certifikovaná bezpečnost, navíc zvýšená technologií IN-MOLD SHELL, dělá z PATROLU helmu výjimečně lehkou a současně bezpečnou, díky speciálně tvrzenému jádru. Pohodlná ochrana uší zaručí tepelný komfort, ale také stále dobrou akustiku z okolí. Systém AIRINERGY zajišťuje dokonalou ventilaci díky systematicky integrovaným otvorům. Efektivně tak odvádí vlhkost a udržuje tak jezdce v ideálních tepelných podmínkách.

• Popis velikostí: M: 56-58 cm
• Hmotnost: M: 520 g
• Barva: Metalická modrá
• Počet ventilačních otvorů: 14
• Odolnost helmy garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 1077

Materiál čočky nárazuvzdorný polykarbonát DURAMAX
Barva čočky Růžový ROSE
Kategorie slunečního filtru S2
Povrchová úprava čočky WHITE SENSOR

IN-MOLD
Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.
AIRINERGY
Systém ventilace s integrovanými ventilačními otvory umožňuje optimální proudění vzduchu. Přívod čerstvého vzduchu odvádí teplo a vlhkost od hlavy a udrží tak hlavu jezdce v ideálních podmínkách.

SOFT SENSE
Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou SOFT SENSE poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.

EASY CLICK
Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení na hlavě . Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

DUAL FIX
Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě.Použitím bezpečnstního vícebodového uchycení systému DUAL FIX je docíleno kompatního spopjení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost . Ovládání systému jednou rukouv zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.

DESINGNED IN CZ
Všechny výrobky jsou vyvýjeny a designovány v České republice

MULTIVISION
Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je technologicky nejvyspělejší optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MULTIVISION je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Relax


Top