Repente sedlo Artax GLM bordó / 142 mm / 160 g

Tento exkluzivní výrobek Repente sedlo Artax GLM bordó / 142 mm / 160 g od známého výrobce Repente snadno naleznete u nás právě téměř zdarma. Teď za akční cenu 4390 Kč
Cena: 4390 Kč

REPENTE Artax GLM, sedlo navržené pro gravelový svět. Vzhledem k poloze jezdce při pohodové gravelové jízdě, která je více kolmá než na závodním kole, má sedlo zvětšenou tloušťku polstrování a to bez ztráty štíhlého, stylový designu.

Zadní část zajišťuje pohodlnou oporu pro jezdce i po mnoha hodinách, zatímco centrální anatomický otvor účinně uvolňuje jakýkoli tlak na perineální oblast. Tvar přední části minimalizuje tření a umožňuje maximální volnost pohybu. Díky zakřivenému profilu špičky mohou cyklisté šlapat ve stoje a poté se plynule vrátit do sedu.

Zvolili jsme speciální protiskluzový potahový materiál, který je stejně účinný i za mokra.

Gravel je zábava, relaxace, objevování: připravte se užít si tento nový cyklistický zážitek s Artax GLM.

Pro off-road střižené sedlo. Pokročilá ergonomie a výjimečné pohodlí.

• Šířka 142 mm
• Skořepina vyztužená uhlíkovými vlákny
• Anatomický kanálek pro odlehčení tlaku
• Vyšší polstrování pěnou EVA
• Tvar sedla: Semi flat

• Potah: Mikrovlákno na vodní bázi
• Polstrování: Super lehká pěna EVA
• Nosná deska pro polstrování: PA12 LCF – Long Carbon Fiber
• Základna: PA12 LCF – Long Carbon Fiber
• Ližiny: UD Carbon T700 O 7×9 mm
• Rozměry: 275×142 mm
• Hmotnost: (± 5 %) 160 g

Technologie & Patenty

MSR (Multi-Section Carbon Rail) – kombinovaná struktura karbonových ližin
Ližiny nemají v sedlech REPENTE pouze podpůrnou funkci. Díky dosažení správné kombinace tuhosti a flexibility karbonu v celé délce ližin, lze tuto část sedla využít jako tlumící prvek. Zadní zploštělé konce poskytují tuhost v nejvíce namáhané části sedadla, zatímco přední konce splývající v jednotný konstrukční prvek působí pozitivně na pružnost celku. Tlak vyvíjený na sedlo v různých fázích jízdy, tak přináší vždy optimální reakci.

LCF (Long Carbon Fiber)

– dlouhá karbonová vlákna
Aby sedlo časem neztratilo svou tuhost a svůj tvar, vyvinulo oddělení výzkumu a vývoje sedel REPENTE technologiiLCF. Namísto obyčejných uhlíkových vláken se do pryskyřice přidávají delší uhlíková vlákna, která díky speciálnímu procesu vstřikování, jsou uspořádána tak, aby odpovídala podélnému toku materiálu, který zvyšuje pevnost celé konstrukce. Jak ukázaly provedené testy, tato technologie minimalizuje riziko deformace nebo zborcení karbonové skořepiny.

RLS (Repente Locking System) – systém uchycení výměnného polstrování
Díky patentovanému uzamykacímu systému RLS, schválenému po náročných testech jak v laboratoři, tak v terénu, si můžete vybrat kombinaci základny / polstrování, která vám pomůže získat maximální pohodlí a sílu z každého šlápnutí do pedálu. Správný tvar sedla napomáhá udržet vaši jízdní pozici beze změny, čím se eliminuje riziko kloubních a svalových zranění.

Základna s technologií RLS je kompatibilní s polstrováním v této skupině sedel: Prime (2.0, 3.0) – Spyd (2.0, 3.0) / Artax (GL, GLM)

Další produkty z kategorie Sedla na kolo

Další produkty od výrobce Repente


Top