Repente sedlo Quasar CR / 142 mm / 119 g

Tento kvalitní produkt Repente sedlo Quasar CR / 142 mm / 119 g značky Repente můžete najít teď se slevou. Cena od 4990 Kč
Cena: 4990 Kč

Sedlo REPENTE Quasar CR definuje pojem „ultralight“. Nejběžnější používaná šířka 142 mm, ližiny vyrobené z uhlíkových vláken UD T700 a kvalitní polstrování pěnou EVA, dělá ze sedla Quasar ideální materiál pro lovce gramů. Díky inovacím a výstelce EVA klesla celková hmotnost sedla na pouhých 119 gramů.

Nový Quasar CR patří mezi nejlehčí polstrovaná sedla na světě!

Quasar CR je kompletně vyráběn v Itálii. „Šikovná délka“ 260 mm je ideálním kompromisem mezi nezbytnou volností pohybu a zároveň vysokou efektivitou při šlapání. Otvor v centrální části sedla slouží pro uvolnění tlaku v perineální oblasti. V souladu se standardy je profil lišty Quasar CR 7×9 mm.

Široká zadní opěrná plocha byla vymodelována podle anatomických a ergonomických požadavků charakteristického designu Repente „Close fit“: ikonické tvarování značky, které zajišťuje pohodlí sedel, aniž by bylo nutné používat silné vrstvy polstrování. Tvar přední části zúžený ve špičce byl vymodelován tak, aby umožňoval snadný přechod ze sedu do polohy pro sprint a zpět.

Unikátní karbonová konstrukce, pro extrémně nízkou hmotnost.

• Ultra lehká a pevná konstrukce
• Nejlehčí sedlo REPENTE, pouze 119 gramů!!
• Ližiny 100% UD Carbon Fiber
• Skořepina vyztužená uhlíkovými vlákny
• Tvar sedla: Flat

• Potah: Mikrovlákno na vodní bázi
• Polstrování: Super lehká pěna EVA
• Nosná deska pro polstrování: PA12 LCF – Long Carbon Fiber
• Ližiny: UD Carbon T700 O 7×9 mm
• Rozměry: 260×142 mm
• Hmotnost: (± 5 %) 119 g

Technologie & Patenty

MSR (Multi-Section Carbon Rail) – kombinovaná struktura karbonových ližin
Ližiny nemají v sedlech REPENTE pouze podpůrnou funkci. Díky dosažení správné kombinace tuhosti a flexibility karbonu v celé délce ližin, lze tuto část sedla využít jako tlumící prvek. Zadní zploštělé konce poskytují tuhost v nejvíce namáhané části sedadla, zatímco přední konce splývající v jednotný konstrukční prvek působí pozitivně na pružnost celku. Tlak vyvíjený na sedlo v různých fázích jízdy, tak přináší vždy optimální reakci.

LCF (Long Carbon Fiber)

– dlouhá karbonová vlákna
Aby sedlo časem neztratilo svou tuhost a svůj tvar, vyvinulo oddělení výzkumu a vývoje sedel REPENTE technologiiLCF. Namísto obyčejných uhlíkových vláken se do pryskyřice přidávají delší uhlíková vlákna, která díky speciálnímu procesu vstřikování, jsou uspořádána tak, aby odpovídala podélnému toku materiálu, který zvyšuje pevnost celé konstrukce. Jak ukázaly provedené testy, tato technologie minimalizuje riziko deformace nebo zborcení karbonové skořepiny.

Další produkty z kategorie Sedla na kolo

Další produkty od výrobce Repente


Top