Salming P-Series Aero Shaft 27 Black

Ve slevě výrobek Salming P-Series Aero Shaft 27 Black od známé značky Salming jednoduše najdete zde ve výprodejové akci. Akční ceny od 2299 Kč
Cena: 2299 Kč

Shaft P-series Aero v tvrdosti 27 je speciálně navržen pro hráče, kteří při hře dokáží plně využít svou sílu a preferují tvrdé střely z větší vzdálenosti. Shaft má hybridní kickpoint, skvěle přenáší sílu do střel a využívá „efekt katapultu”. Díky tomu je výbornou volbou pro opravdové střelce. Parametry:

Profil držení: kulatý
Tvrdost florbalky: 27
Barva: černá
Cerfitikace IFF: ano
Omotávka: X3M Pro Grip
Typ čepele: Bez čepele
Technologie: P-series Aero
Materiál shaftu – obecně: Carbon Composite
Kolekce: 2023/24
Materiál shaftu: 60 % carbon / 40 % glass fiber
Hmotnost shaftu: 131 g (96 cm), 138 g (100 cm), 145 g (103 cm),

Florbalka s tvrdostí 27 již patří mezi středně tvrdé, které doporučujeme pokročilým hráčům. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Shaft P-series Aero

Unikátní koncept florbalek určených pro hráče, kteří preferují silový styl hry, střílí z dálky a vyžadují k tomu adekvátní vybavení. Shafty z P-série mají hybridní (klasický) kickpoint – místo největšího průhybu shaftu, které zajišťuje výborný přenos síly do střely pomocí „efektu katapultu”.

Klíčové vlastnosti:

 • Hybridní (klasický) kickpoint blíže omotávce pro tvrdší střelbu a „efekt katapultu”
 • Kombinace karbonu a skelných vláken pro zvýšení odolnosti a zachování nízké hmotnosti
 • Pomáhá hráčům střílet s větší přesností, rychlostí a silou
 • Navrženo pro útočníky a obránce, kteří využívají delší přihrávky a střely z dálky
 • složení shaftů P-series Aero – 60 % carbon, 40 % glass fiber
 • tento model je úplnou novinkou v nabídce

Co dělá shafty P-series Aero tak výjimečné?

Především kombinace použitých materiálů a hybridního kickpointu. Váhově jsou tyto shafty srovnatelné s top modely shaftů (Carbon Pro), ale přidáním skelného vlákna se zvýší odolnost a změní vyvážení shaftu (pocitově těžší). Výše zmíněné faktory vám umožní střílet přesněji, rychleji a s vyšší razancí.

Výběr čepele

Tento shaft se prodává bez čepele, takže si můžete koupit čepel dle svého výběru a vytvořit si vlastní unikátní florbalku. Můžete si ho také osadit svou stávající čepelí, ale nezapomeňte, že čepel musí být od značky Salming. U vybraného shaftu vybíráte pouze délku hole, jelikož hůl je připravena pro čepele na levou i pravou stranu.

Proč jsme se pro tento přístup rozhodli?

Před každou sezónou jsme se snažili do kolekce florbalek rozvrhnout modely shaftů a čepelí tak, aby odrážely přání většiny hráčů. Často se ale stávalo, že hráči museli dělat kompromisy. Proto nyní tak trochu měníme pravidla naší vlastní hry. Při výběru nové florbalky se již nemusíte omezovat pouze na florbalky s vaší oblíbenou čepelí, ale můžete vybírat z celé řady shaftů s různými vlastnostmi, designy a tvrdostmi, které si pak osadíte čepelí dle svého výběru.

Klíčové benefity:

 • Florbalka bez kompromisů – vyberte si ideální shaft podle své hry.
 • Unikátní – shaft si osaďte oblíbenou čepelí – typem, materiálem, barvou – vytvoříte si tak unikátní florbalku, která bude jen ta vaše.
 • Šetřivá – ušetříte peníze za čepel, kterou nepotřebujete. Samotné shafty jsou levnější než kompletní hole. Můžete využít i vaši stávající čepel.
 • Udržitelná – kromě peněz ušetříte i přírodu = nemusíte kupovat hůl s čepelí, kterou nevyužijete.
 • Více o benefitech P&Q series

Omotávka X3M Pro grip

Velice oblíbená omotávka s dlouhou životností. Omotávka X3M Pro grip patří k silnějším a měkčím omotávkám.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Salming


Top