Salming Q-Series Aero Shaft 27 White

Neodolatelný výrobek Salming Q-Series Aero Shaft 27 White originál od značky Salming jednoduše získáte právě teď skutečně levně! Právě teď jen za 2299 Kč
Cena: 2299 Kč

Shaft Q-series Aero v tvrdosti 27 je navržený pro pohotové hráče vyžadující rychlou a přesnou odezvu své florbalky. Níže položený kickpoint nabízí lepší kontrolu nad míčkem a umožní vám ještě rychlejší reakce. Parametry:

Profil držení: kulatý
Tvrdost florbalky: 27
Cerfitikace IFF: ano
Omotávka: X3M Pro Grip
Barva: bílá
Typ čepele: Bez čepele
Technologie: Q-series Aero
Materiál shaftu – obecně: Carbon Composite
Kolekce: 2023/24
Materiál shaftu: 60 % carbon / 40 % glass fiber
Hmotnost shaftu: 157 g (96 cm), 161 g (100 cm), 168 g (103 cm),

Florbalka s tvrdostí 27 již patří mezi středně tvrdé, které doporučujeme pokročilým hráčům. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Shaft Q-series Aero

Unikátní koncept florbalek navržených pro rychlé a pohotové hráče. Shafty z Q-série mají kickpoint, místo největšího průhybu shaftu, posunutý blíže k čepeli, což poskytujte lepší kontrolu nad míčkem a umožňuje míček od čepele rychleji odehrát.

Klíčové vlastnosti:

  • Kickpoint blíže čepeli pro lepší kontrolu a rychlé uvolnění míčku
  • Kombinace karbonu a skelných vláken s níže položeným kickpointem pro zvýšení odolnosti a zachování nízké hmotnosti
  • Navrženo pro útočníky a obránce, kteří potřebují rychle reagovat a přesně přihrávat
  • složení shaftů Q-series Aero – 60 % carbon, 40 % glass fiber
  • tento model je naprostou novinkou v nabídce

Co dělá shafty Q-series Aero tak výjimečné?

Díky posunutí kickpointu blíže k čepeli budou vaše střely pohotovější, rychlejší a přesnější. Tyto shafty jsou oblíbenou volbou hráčů, kteří využívají rychlé střely zápěstím a nečekané přihrávky. Váhově jsou tyto shafty srovnatelné s top modely shaftů (Carbon Pro), ale přidáním skelného vlákna se zvýší odolnost a změní vyvážení shaftu (pocitově těžší).

Výběr čepele

Tento shaft se prodává bez čepele, takže si můžete koupit čepel dle svého výběru a vytvořit si vlastní unikátní florbalku. Můžete si ho také osadit svou stávající čepelí, ale nezapomeňte, že čepel musí být od značky Salming. U vybraného shaftu vybíráte pouze délku hole, jelikož hůl je připravena pro čepele na levou i pravou stranu.

Proč jsme se pro tento přístup rozhodli?

Před každou sezónou jsme se snažili do kolekce florbalek rozvrhnout modely shaftů a čepelí tak, aby odrážely přání většiny hráčů. Často se ale stávalo, že hráči museli dělat kompromisy. Proto nyní tak trochu měníme pravidla naší vlastní hry. Při výběru nové florbalky se již nemusíte omezovat pouze na florbalky s vaší oblíbenou čepelí, ale můžete vybírat z celé řady shaftů s různými vlastnostmi, designy a tvrdostmi, které si pak osadíte čepelí dle svého výběru.

Klíčové benefity:

  • Florbalka bez kompromisů – vyberte si ideální shaft podle své hry.
  • Unikátní – shaft si osaďte oblíbenou čepelí – typem, materiálem, barvou – vytvoříte si tak unikátní florbalku, která bude jen ta vaše.
  • Šetřivá – ušetříte peníze za čepel, kterou nepotřebujete. Samotné shafty jsou levnější než kompletní hole. Můžete využít i vaši stávající čepel.
  • Udržitelná – kromě peněz ušetříte i přírodu = nemusíte kupovat hůl s čepelí, kterou nevyužijete.
  • Více o benefitech P&Q series

Omotávka X3M Pro grip

Velice oblíbená omotávka s dlouhou životností. Omotávka X3M Pro grip patří k silnějším a měkčím omotávkám.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Salming


Top