Scitec MyoMax Hardcore 2800g

Tento výjimečný výrobek Scitec MyoMax Hardcore 2800g od známé značky Scitec Nutrition snadno pořídíte zde teď skutečně levně! Akční cena již od 1699 Kč
Cena: 1699 Kč

MyoMax Hardcore od Scitec obsahuje nabité složení 4 druhů sacharidů, 2 druhů bílkovin a mnoho vitamínů a minerálů.

Scitec MyoMax Hardcore v bodech:

 • S micelárním kaseinem a syrovátkovým proteinovým koncentrátem
 • 4 zdroje sacharidů
 • Přidány aminokyseliny včetně BCAA, taurinu a beta-alaninu
 • Prekurzor oxidu dusnatého s L-argininem
 • S Creapure® kreatin monohydrátem
 • Rostlinné extrakty a enzymy
 • Přidány vitamíny a minerály

MyoMax Hardcore je zpět a jde ve stopách svého předchůdce s minimálními změnami. Koncept gaineru byl zachován, ale je zpět s fresh složením, aby byl produkt ještě vhodnější pro vaše potřeby.

Proteinový vzorec tvoří dvě proteinové frakce nacházející se v mléce, micelární kasein a syrovátkový protein. Mléčné bílkoviny ve formě koncentrátu mají v porovnání s ostatními rozdílné časy absorpce v důsledku jejich odlišné struktury. Micelární kasein je koloidní obrovská molekula se speciální strukturou, která má za následek pomalejší a prodloužené vstřebávání.

Proteinový obsah produktu byl obohacen o přidané aminokyseliny vytvářející proteiny v L-konfiguracích, které jsou pro tělo využitelné:

 • Esenciální aminokyseliny: L-treonin, L-fenylalanin a aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA): L-leucin, L-isoleucin, L-valin
 • Podmínečně esenciální aminokyseliny: L-arginin, L-glutamin, L-tyrosin
 • Neesenciální aminokyseliny: L-alanin

Esenciální aminokyseliny si lidské tělo nedokáže syntetizovat, zatímco podmíněně esenciální aminokyseliny není možné v určitých případech produkovat v poměru potřebném k uspokojení metabolických potřeb. Neesenciální aminokyseliny si lidský organismus dokáže vyrobit z jejich prekurzorů. (1)

Kromě funkce tvorby bílkovin je přidán L-arginin také prekurzorem oxidu dusnatého. HMB (hydroxymethylbutyrát) je metabolit leucinu (2), beta-alanin je prekurzorem karnosinu, taurin je neproteinová stavební aminokyselina, která se také nachází v těle, a L-karnitin se podílí na metabolismu mastných kyselin. Alfa-ketoglutarát je intermediární molekula v metabolismu aminokyselin i metabolismu sacharidů a v těle se nachází také koenzym Q10. (3)

Sacharidový vzorec je složen ze (4) sacharidových zdrojů s různými glykemickými vlastnostmi. Vzhledem k jejich rozdílné struktuře mají navzájem rozdílné rychlosti absorpce, a tedy i různé účinky na hladinu glukózy v krvi.

Cluster Dextrin™ v tomto produktu je cyklický dextrin s více rozvětvenými řetězci. Palatinose™ (izomaltulóza) je disacharid s nízkou glykemickou hodnotou složený z molekuly fruktózy a molekuly glukózy s alfa-1,6-glykosidovou vazbou. Maltodextrin a škrob jsou tvořeny řetězcem s menším počtem větví a delšími glukózovými jednotkami.

Sacharidy v produktu přispívají k udržení normální funkce mozku** a podílejí se na obnově normální funkce svalů (kontrakce) po vysoké intenzitě a/nebo dlouhotrvajícím cvičení vedoucím ke svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu kosterního svalstva.** *.

Kreatin se přidává ve formě kreatin monohydrátu pod ochrannou známkou Creapure®. Kreatin zvyšuje fyzický výkon během krátkého sekvenčního cvičení s vysokou intenzitou.**** Mechanismus, kterým kreatin uplatňuje své příznivé účinky je ten, že po každodenní konzumaci kreatinu zvýšení zásob kreatinfosfátu ve svalových buňkách zvyšuje rychlost ATP regenerace po intenzivních svalových kontrakcích. (4)

Rostlinné extrakty v produktu jsou zastoupeny extraktem z Coleus forskohlii, standardizovaným na účinnou látku forskolin, extraktem z ovsa (Avena sativa), extraktem z hrušky balzámové (Momordica charantia), extraktem z pepře BioPerine® (Piper nigrum) a prot. rostlinnými enzymy bromelain a papain.

Do produktu byly přidány vitamíny a minerály. Z minerálů jsou z organických zdrojů obsaženy zinek a hořčík ve formě chelátů s glycinem.

 • Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k udržení rovnováhy elektrolytů a k normální činnosti svalů.
 • Kyselina pantotenová se podílí na normálních procesech tvorby energie a přispívá k normální duševní výkonnosti.
 • Hořčík, niacin a folát přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání ak udržení normální psychické funkce.
 • Chrom se podílí na normálním metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
 • Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a normální imunitní funkce.

*Protein přispívá k udržení a růstu svalové hmoty ak udržení normální struktury kostí.

**Tento příznivý účinek se dosáhne při denním příjmu 130 g sacharidů ze všech zdrojů.

***Tento efekt lze dosáhnout pomocí celkový příjem 4 g/kg tělesné hmotnosti uhlohydrátů z jakéhokoli zdroje, které mají být konzumovány v několika porcích během prvních čtyř hodin, ale ne více než šest hodin, po vysoké intenzitě a/nebo dlouhotrvajícím cvičení vedoucím ke svalové únavě a vyčerpání kostry zásoby svalového glykogenu.

**** Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 3 g kreatinu.

Myomax Hardcore se doporučuje:

 • Ženám a mužům, kteří se pravidelně věnují vysoké intenzitě fyzické aktivity.
 • Pro lidi, kteří jsou aktivní v náročnějších sportech s vysokou úrovní intenzivní fyzické aktivity a kteří chtějí doplnit svůj denní příjem bílkovin a sacharidů multifunkčním produktem.
 • Ti, kteří hledají produkt s obsahem bílkovin, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty*.
 • Pro ty, kteří chtějí doplnit svoji vyváženou a pestrou stravu o vitamíny a minerály.
 • Pro ty, kteří mají rádi nápoje, které lze rychle připravit a zkonzumovat.
 • Pro ty, kteří chtějí produkt s komplexním složením v „vydatné“ porci.

Doporučené dávkování Scitec MyoMax Hardcore:

 • (1 dávka = 3 a 1/3 odměrky (140 g))
 • Smíchejte 1 dávku (140 g = 3 + 1/3 odměrky = 9 vrchovatých polévkových lžic) přípravku s 500 ml vody v lahvi na míchání. Konzumujte 1 dávku denně, nejlépe po tréninku (nebo polovinu dávky před tréninkem a polovinu dávky po tréninku).

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty Scitec MyoMax Hardcore 2800g – Čokoláda:

ve 100g RHP
Energetická hodnota 1548 kJ 18 %
365 kcal
Tuky 1,7 g 2,5 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g 1,2 %
Sacharidy 46 g 18 %
Z toho cukry 6,9 g 7,7 %
Bílkoviny 40 g 81 %
Sůl 0,77 g 13 %
Vláknina 2,1 g
Vitamíny a minerální látky
Hořčík 46 mg 12 %
Kyselina listová 32,6 mg 12 %
Chrom 9,32 mg 23 %
Zinek 1,1 mg 11 %
Niacin 1,9 mg 12 %
Kyselina pantothénová 2,1 mg 35 %
Hodnoty účinných látek
L-leucin 1500 mg
L-glutamin 1500 mg
Taurin 1000 mg
L-threonin 1500 mg
L-arginin 1000 mg
L-alanin 1000 mg
L-valin 900 mg
L-fenylalanin 500 mg
L-tyrosin 500 mg
L-isoleucin 100 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Maltodextrin 32 %, micelární kaseinový koncentrát (mléko), instantní syrovátkový proteinový koncentrát 18 % [syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), emulgátor: lecitiny (sója)], Cluster DextrinTM 7 % (maltodextrin), odtučněný kakaový prášek, aromata, Creapure® 2,4 % (kreatin monohydrát), PalatinoseTM 2. 2 % (isomaltulóza 1), beta-alanin, L-glutamin 1,1 %, L-treonin 1,1 %, L-leucin 1,1 %, β-hydroxy β-metylbutyrát vápenatý, zahušťovadlo (xanthanová guma), voskovitý kukuřičný škrob 0,74 %, taurin 0,71 %, L-arginin 0,7 %, L-alanin 0,7 %, L-valin 0,6 %, sůl, bisglycinát hořečnatý 0,5 %, L-anhydrid 0,7 %, L-anhydrid 0,6 %, sůl. 4 %, L-fenylalanin 0,4 %, L-tyrosin 0,4 %, extrakt ze semen ovsa setého (Avena sativa), sladidla (acesulfam K, sukralóza), extrakt z kořene forskholinu (Coleus forskohlii) 0,1 %, L-isoleucin 0,1 %, L-karnitin L-tartrát, extrakt z plodů hořkého melounu (Momordica charantia) 1%, bromelain z ananasu (1200 GDU/g), papain z papáji (1,5 FIP U/mg), alfa-ketoglutarát vápenatý, koenzym Q10, bisglycinát zinečnatý 0,01%, D-pantothenát, vápník, nikotinamid, BioPerine ® extrakt z plodů pepře černého (Piper nigrum) 0,001%, pikolinát chromitý, L-methylfolát vápenatý. 1Isomaltulosa je zdrojem glukózy a fruktózy.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Vyrobeno v závodě, který vyrábí potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a oxid siřičitý.

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top