Sedco Balanční podložka CX-GB1590 – 63 cm

Tento akční a ve slevě výrobek Sedco Balanční podložka CX-GB1590 - 63 cm originál od výrobce Sedco pořídíte tady nyní skutečně levně. Akční cena 1574 Kč
Cena: 1574 Kč

Multifunkční cvičební pomůcka vyrobena ze zdravotně nezávadného gumového materiálu. Nabízí velkou škálu balančních cviků při fitness tréninku i při cvičení pro návrat do původní kondice po úrazech. Napomáhá k rozvoji koordinace pohybu a zlepšení rovnováhy i posílení hlubokého stabilizačního systému. Cvičení s balanční podložkou je snadné. Začít můžete prostým udržením rovnováhy poté, co si na balanční podložku stoupnete. Díky regulačnímu ventilu jednoduše balanční podložku nafouknete či vyfouknete, čímž rychle změníte obtížnost cvičení (pokud podložku více vyfouknete, stane se cvičení obtížnějším a naopak). Pro pokročilé je zde ještě jedna možnost: zkuste udržet rovnováhu s plastovou základnou otočenou nahoru, nebo zařaďte dvojici gumových táhel pro posílení horní poloviny těla. Vyzkoušet můžete i dřepy či kliky na pevné i oválně straně, či další nepřeberné množství cviků.
Balanční podložka SEDCO CX-GB1590 je nejen výjimečná svým využitím, ale i provedením. Balanční podložka má ergonomicky tvarovaný povrch s nepravidelnými liniemi, které slouží k ještě lepšímu prokrvení a dopomáhají správné cirkulaci krve. Míč je vyroben z odolného PVC materiálu a jeho pevnou základnu tvoří tvrzený plast. V balení naleznete také praktickou pumpičku pro nafouknutí podložky.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Pomůcka určena k posilování i tréninku stability a koordinace
– Snadná změna obtížnosti cvičení (upustíte či připustíte vzduch)
– Součástí balení je i vzduchová pumpa
– Materiál: měkká část ze spolehlivého gumového materiálu, tvrdá nosná základna z PP
– Ergonomicky tvarované rysy povrchu balanční podložky
– Průměr: 63 cm
– Hmotnost: 7,5 kg
– Nosnost: 120 kg

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Sedco


Top