Sedco Fitness posilovací kladivo GYM HAMMER DB109

Tento neodolatelný produkt Sedco Fitness posilovací kladivo GYM HAMMER DB109 od populární značky Sedco snadno můžete získat na našich stránkách nyní se slevou. Akční cena již od 1182 Kč
Cena: 1182 Kč

Posilovací kladiva/palice patří do kategorie balistických cvičení, u kterých člověk samozřejmě posiluje, ale primárně jde o trénink výbušnosti a dynamiky. Při používání posilovacího kladiva zapojíte všechny svalové skupiny na těle, ale největší efekt má takové cvičení u trupu těla a celých paží včetně zápěstí, dlaní a prstů. Ideální tréninková pomůcka na crossfitové a dynamické cvičení pro zapojení všech svalových skupin. Výhodou ocelového kladiva je, že je prakticky nezničitelné. Vy tak můžete cvičit se 100% nasazením. Úchop je potažen protiskluzovým povrchem, tudíž se nemusíte bát, že Vám bude pomůcka při cvičení vykluzovat.

Díky široké nabídce hmotnostních kategorií je tato fitness pomůcka předurčena k tréninku mužů i žen. Na rozdíl od tréninku s činkami nebo osou, je těžiště umístěno na kraji kladiva, kde se soustřeďuje veškerá hmotnost. Tato nerovnováha dává doposud známým cvikům zcela novou úroveň.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Barva: Černá
– Materiál: Kov/Ocel
– Hmotnost: dle volby
– Vysoká odolnost
– Protiskluzový úchop

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Sedco


Top