SEMA Prut Cartel Feeder L 3 3m/70g

Unikátní kus SEMA Prut Cartel Feeder L 3 3m/70g od výrobce SEMA můžete pořídit tady a teď opravdu levně! Cena od 1799 Kč
Cena: 1799 Kč

„Pruty Cartel feeder L, M, H vycházejí z osvědčené řady prutů Cartel Special feeder. Pruty byly konstrukčně i designově inovovány. Blank má C akci, tedy pracuje po celé své délce a je vyrobený z uhlíkových vláken s vysokým modulem pružnosti UHM (Ultra High Modulus). Třídimenzionální orientace vláken zesílená opletem a kevlarovou vrstvou dává prutu velmi vysokou pevnost, pružnost a odolnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Pruty z tohoto materiálu – UHM Carbon Construction Kevlar Pattern Reinforcement – jsou určeny pro specialisty, lovící feederovou technikou jak ve standartních, tak i v extrémních podmínkách. Rukojeť je z příjemného korku.Tvrzená očka mají účelovou, dvojitou omotávku. Velmi jemné feederové špičky jsou z plného a velmi odolného kompozitního materiálu – Solid Multifibre Construction. Díky flexibilním gramážím 70, 90 a 120g a délkám od 3,3 do 3,9m si vybere ten svůj vyhovující model i náročný specialista.

Prut je třídílný se třemi výměnnými špičkami uloženými v ochranném tubusu. K nim lze dokoupit náhradní špičky z řady SE3900….
Součástí prutu jsou špičky: 3/4oz, 1oz, 2oz

Další produkty z kategorie Rybářské pruty

Další produkty od výrobce SEMA


Top