SKINS Kompresní legíny Series-3 Long Tights Black

Levný výrobek SKINS Kompresní legíny Series-3 Long Tights Black originál od značky SKINS snadno můžete sehnat tady teď opravdu levně. Nabídky již od 2699 Kč
Cena: 2699 Kč

Kompresní legíny Series-3 Long Tights vynikají svým designem i funkčností. Vysoká komprese v oblasti kotníků, hýždí, kvadricepsů a hamstringů pomáhá snižovat vibraci svalů během tréninku. To může přispět k většímu pohodlí a lepším výkonům. Legíny mají jednoduchý design s reflexními prvky, díky kterým se hodí i na venkovní sporty.

Kompresní legíny Series-3 Long Tights s vysokým stupněm komprese jsou navrženy tak, aby snižovaly vibrace při sportu, a tím zlepšily výkon

Kompresní legíny Series-3 Travel and Recovery jsou funkční a zároveň designově povedený kousek, který by neměl chybět v šatníku žádnému aktivnímu sportovci.Mají vysoký stupeň komprese v oblasti kotníků, hýždí, kvadricepsů a hamstringů, který je navržený tak, aby zlepšoval cirkulaci krve. Díky tomu pak může docházet i k rychlejšímu odvádění laktátu ze svalů, což souvisí i s urychlením regenerace a intenzivnějším výkonem. Při samotném výkonu legíny obepnou tělo, čímž pomáhají snižovat vibrace svalů. To může ve výsledku vést i k lepšímu výkonu. Legíny jsou tak oblíbené zejména mezi aktivními sportovci, kteří touží po rychlé regeneraci a nejlepších výsledcích.

Materiálové směsi dominuje polyamid (76 %), který je na těle maximálně příjemný. Kromě komfortu si vás však získá také schopností účinně odvádět pot a rychle usychat. Zbylých 24 % tvoří elastan. Díky němu se legíny přizpůsobí vaší postavě a budou perfektně sedět na těle. Bez problémů v nich tak můžete absolvovat i dlouhé tréninky. V místech, kde se člověk zpravidla více potí, se nachází mesh materiál, který vyniká svou prodyšností. To oceníte zejména při intenzivních trénincích. Legínám nechybí ani malá kapsa, do které si můžete při tréninku dát třeba klíč od šatní skříňky. Pokud v nich budete venku například běhat, jistě oceníte přítomnost reflexních prvků, se kterými budete pro okolí nepřehlédnutelní.

Kompresní legíny Series-3 Long Tights a jejich výhody

  • mají vysoký stupeň komprese
  • jsou vyrobeny z kombinace polyamidu a elastanu
  • mají certifikát PETA-Approved Vegan
  • jsou navrženy tak, aby snižovaly vibrace a zlepšovaly výkon
  • perfektně se přizpůsobí postavě
  • vynikají svou prodyšností
  • rychle schnou a odvádí pot
  • mají malou kapsu na drobnosti
  • jsou vybaveny reflexními prvky

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabulka velikostí

Další produkty z kategorie Nezařazené


Top