SKINS Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black

Tento designový produkt SKINS Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black od populárního výrobce SKINS jednoduše získáte teď za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 3499 Kč
Cena: 3499 Kč

Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black jsou kvalitní kousek, který nabízí kompresi pro hlavní svalové skupiny nohou, včetně lýtek, sedacích svalů, kvadricepsů a hamstringů. Zároveň snižují vibrace svalů, zvyšují pohodlí a maximálně tak podpoří váš výkon během tréninku.

Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black – kompresní podpora pro hlavní svalové skupiny dolních končetin

Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black jsou kvalitní funkční oblečení, se kterým získáte nejvyšší úroveň komprese hlavních svalových skupin nohou, včetně sedacích svalů, hamstringů, kvadricepsů a lýtek. Díky tomu budou vaše svaly lépe prokrvené a zvýší se jejich efektivita během těžkého tréninku nohou.

Tyto legíny jsou navíc velmi pohodlné, k čemuž přispívá utahovací tkanička kolem pasu i síťovina na zadní straně, která zlepšuje prodyšnost a slouží i jako funkční kapsa. Kromě toho se mohou pyšnit pečetí PETA-Approved Vegan, protože jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů, které nepochází ze zvířat a jsou tak vhodné i pro vegany. Samozřejmostí je prémiový design, který dotváří zlatá reflexní loga. Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black oceníte během delšího i kratšího běhu, silového tréninku, ale i různých sportů, jako je hokej nebo fotbal.

Kompresní legíny Series-5 Long Tights Black a jejich výhody

  • jsou kvalitní funkční legíny s prémiovým designem
  • nabízí maximální kompresi hlavních svalových skupin dolních končetin
  • jsou dostatečně pohodlné a prodyšné
  • mají jednu funkční kapsu ze síťoviny
  • mají pečeť PETA-Approved Vegan
  • jsou vhodné na různé aktivity jako běh, silový trénink nebo fotbal

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabulka velikostí

Další produkty z kategorie Nezařazené


Top