SKINS Kompresní šortky Series-5 Black

Ve slevě kus SKINS Kompresní šortky Series-5 Black od populární značky SKINS můžete najít zde teď právě za výhodnou cenu! Cena již od 2699 Kč
Cena: 2699 Kč

Kompresní šortky Series-5 vynikají pohodlným střihem a funkčním materiálem, který spolehlivě odvádí pot. Mají vysoký stupeň komprese, která pomáhá snižovat vibraci svalů během sportu. To může přispět k většímu pohodlí a lepším výkonům. Díky příměsi elastanu vám navíc budou perfektně sedět, a tak si můžete každý pohyb vychutnat na maximum.

Kompresní šortky Series-5 – funkční kousek navržený tak, aby snižoval vibraci svalů, a tím zlepšoval výkon i regeneraci

Kompresní šortky Series-5 jsou funkční a zároveň designově povedený kousek, který by neměl chybět v šatníku žádnému aktivnímu sportovci.Mají vysoký stupeň komprese zejména v oblasti hýždí, kvadricepsů a hamstringů, který je navržený tak, aby zlepšoval cirkulaci krve. Díky tomu pak může docházet i k rychlejšímu odvádění laktátu ze svalů, což souvisí také s urychlením regenerace a intenzivnějším výkonem. Jsou tak oblíbené zejména mezi aktivními sportovci, kteří touží po rychlé regeneraci a nejlepších výsledcích.

Materiálové směsi dominuje polyester (86 %), který je na těle maximálně příjemný. Kromě komfortu si vás však získá také schopností účinně odvádět pot a rychle usychat. Zbylých 14 % tvoří elastan. Díky němu se šortky přizpůsobí vaší postavě a budou perfektně sedět na těle. Bez problémů v nich tak můžete zvedat činky, ale také absolvovat dlouhé vytrvalostní tréninky. V místech, kde se člověk zpravidla více potí, se nachází mesh materiál, který vyniká svou prodyšností. To oceníte zejména při intenzivním cvičení. Pokud v nich budete venku například běhat, jistě oceníte přítomnost reflexního loga, díky kterému vás ostatní lépe uvidí i v šeru.

Kompresní šortky Series-5 a jejich výhody

  • mají vysoký stupeň komprese
  • jsou vyrobeny z kombinace polyamidu a elastanu
  • mají certifikát PETA-Approved Vegan
  • jsou navrženy tak, aby snižovaly vibrace a zlepšovaly výkon
  • perfektně se přizpůsobí postavě
  • vynikají svou prodyšností
  • rychle schnou a odvádí pot
  • mají reflexní prvky

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabulka velikostí

Další produkty z kategorie Šortky


Top