Spartan Masážní lůžko/lehátko skládací – dřevěné 186 x 70 cm

Žádaný produkt Spartan Masážní lůžko/lehátko skládací - dřevěné 186 x 70 cm od značky Spartan jednoduše získáte teď skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 4890 Kč
Cena: 4890 Kč

Odolné skládací lehátko z kvalitní dřevěné konstrukce. Díky zesílení pomocí lanek a jistících kolíků u koncových rámů je lůžko schopné unést pracovní zátěž až 200kg. Přičemž doporučená maximální hmotnost ležící osoby je 120 kg. Celá plocha je potažena příjemnou syntetickou kůží, která efektivně odolává vůči mastnějším přípravkům i vodě. Nemusíte se tak obávat brzkého zašpinění nebo znehodnocení. Na masážním lehátku lze provádět jakýkoliv druh masáže.. od rehablititačních po relaxační. Lehátko je příjemné a měkké na dotek. Jeho univerzálnost doplňuje také výšková regulace v rozmezí 20-ti cm.
Celé lůžko lze snadno složit jako 2-dílné a jednoduše přenést pomocí komfortního madla. Celá konstrukce při transportu pak vypadá jako kufřík. K transportu můžete využít i přiloženou černou přepravní tašku s popruhem přes rameno, do které složené lůžko perfektně sedí a je chráněno i před prachem a možným znečištěním. Díky dřevěné konstrukci a výborným vlastnostem je masážní lehátko vhodné i pro domácí využití.

Technický popis:
– Výrobce: Spartan
– 2-dílné dřevěné masažní lehátko
– Odolná syntetická kůže odolná proti oleji a vodě
– ucho pro snadný přenos
– jednoduché a rychlé rozložení
– snadno přenosné
– konstrukce z kvalitního dřeva
– dodatečné zesílení lanky
– rozměry sestavého lůžka: 186×70 cm
– nastavitelná výška: 64-85 cm
– rozměry pro uskladnění: 94 x 19 x 73 cm
– hmotnost: 13 kg
– pracovní zatížení: 200 kg
– součástí balení je i černá transportní taška s popruhem přes rameno
– doporučená maximální nosnost: 120 kg

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Spartan


Top