Spokey AGENT Koloběžka, kolečka 230, černá

Akční výrobek Spokey AGENT Koloběžka, kolečka 230, černá značky Spokey snadno můžete najít na našich stránkách teď právě opravdu levně! Akční ceny od 2723 Kč
Cena: 2723 Kč

Koloběžka Spokey AGENT:

je vybavena velkými kolečky – přední 230 mm a zadní 180 mm, které výrazně zvyšují rychlost a komfort jízdy, a zároveň ovlivňují manévrovatelnost koloběžky

regulovatelná řídítka, díky kterým si snadno přizpůsobíte výšku dle vašich potřeb

přední kolo obohaceno o tlumič nárazů, který snižuje vibrace při jízdě po nerovném terénu

To, co odlišuje koloběžku Spokey AGENT od ostatních, jsou její velká kolečka – přední 230 mm a zadní 180 mm. Díky tomuto řešení je jízda na koloběžce mnohem pohodlnější a efektivnější. Velká kolečka navíc přispívají k lepší manévrovatelnosti a ovládání koloběžky v zatáčkách. Kolečka těchto rozměrů přenášejí na řídítka méně vibrací než kolečka s menšími rozměry. Větší kolečka zajištují také lepší přilnavost k povrchu!

Maximální jízdní komfort

Koloběžka Spokey AGENT je vyrobena tak, aby splňovala požadavky jak těch, kteří milují rekreační jízdu, tak i těch, kteří se chtějí připojit k rychlému a radostnému světu skatingu. Koneckonců, jízda na koloběžce je velmi snadná a přináší mnoho radosti! Osvědčí se v jakýchkoliv podmínkách, dokonce i při jízdě po nerovném povrchu. Model AGENT je vybaven předním tlumičem, který snižuje a tlumí vibrace. V kombinaci s velkou protiskluzovou deskou s grafikou zajišťuje maximální jízdní komfort a bezpečnost.

Přizpůsobená vaším potřebám

Koloběžka AGENT byla vyrobena pro opravdové milovníky skatingu. Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka v rozmezí 87-97 cm (od země), díky kterým si můžete snadno nastavit výšku podle vašich potřeb. Je to skvělá volba jak pro teenagery, tak i pro dospělé – díky možnosti nastavení výšky řídítek se nemusíte bát, jestli budete každý rok o kousek vyšší. Díky možnosti skládání si můžete koloběžku Spokey AGENT vzít kamkoliv s sebou! Je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu. Koloběžka je vybavena nožní brzdou, díky které můžete přizpůsobit rychlost okolním podmínkám, a stojánkem, díky kterému můžete koloběžku „zaparkovat“ doslova kdekoliv!

Parametry:

materiál: hliník

materiál řídítek: hliník

materiál rukojetí: pěna

přední kolečko: 230 mm, PU

zadní kolečko: 180 mm, PU

ložiska: ABEC9 Chrome

deska: široká, protiskluzová, s grafikou

rozměr koloběžky: 91 x 36,5 x 97 cm

rozměry po složení: 78 x 15 x 41 cm

rozměr desky: 57 x 15 cm

užitná plocha desky: 35 x 15 cm

výška řídítek od desky: 80 – 90 cm

výška řídítek od země: 87 – 97 cm

šířka řídítek: 36,5 cm

délka rukojeti: 11,5 cm

skládací: ano

tlumič: přední

brzda: nožní

stojánek

hmotnost: 5,3 kg

norma: EN 14619

vhodná pro uživatele:

výška: cca 145 – 185 cm

věk: 9+

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Spokey


Top