Spokey ALEAR Magnetický eliptický trenažér

Akční produkt Spokey ALEAR Magnetický eliptický trenažér od oblíbené značky Spokey snadno najdete tady teď právě skutečně levně! Nabídky již od 10672 Kč
Cena: 10672 Kč

Možnosti, které nabízí eliptický trenažér, ocení jak profesionálové, tak i domácí uživatelé. Cvičení na eliptickém trenažéru je šetrné ke kloubům, a kromě toho je to skvělý způsob, jak spalovat tuk nebo zlepšit celkovou kondici. Intenzivní domácí trénink je skvělou volbou pro ty, kteří neradi cvičí venku během nepříznivého počasí nebo v posilovně plné lidí.

Magnetický eliptický trenažér Spokey ALEAR

ALEAR je zárukou pohodlného tréninku doma – cvičíte kdykoliv chcete! Hmotnost setrvačníku je 8 kg, avšak díky použité technologii OPTIMIZED POWER umožňuje trenažér dosažení stejného výsledku tréninku, stejně jako se setrvačníkem o hmotnosti 10 kg. Magnetický eliptický trenažér zaručuje tichý a plynulý provoz. Na předním hlavním rámu se nachází otočné kolečko pro regulaci 8 úrovní odporu. Díky tomu dokonale přizpůsobíte trénink vaší aktuální kondici.

Efektivní domácí trénink

Eliptický trenažér Spokey ALEAR má velkou konstrukci vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů, která unese uživatele o hmotnosti až 130 kg. Cvičení na eliptickém trenažéru je skvělým způsobem, jak zlepšit svou fyzickou kondici, snížit tělesný tuk a zlepšit celkovou efektivitu těla. Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení budete moci využívat po mnoho let.

Kvalita a moderní technologie

Víme, jak je důležité při cvičení sledovat tepovou frekvenci, a proto jsou snímače pulsu umístěny na rukojetích. Hodnotu tepové frekvence můžete sledovat na přehledném displeji s místem pro tablet či telefon. Displej mimo jiné zobrazuje také čas, vzdálenost, počet spálených kalorii a celkovou vzdálenost. Nastavitelná délka kroku umožňuje nastavit si parametry dle vlastních potřeb, výšky a věku. Vestavěná transportní kolečka vám usnadní přemísťování zařízení na požadované místo.

Moderní design, vhodný do každé domácnosti

Díky jedinečnému designu se eliptický trenažér hodí do jakéhokoliv místnosti, včetně domácí posilovny. Díky eliptickému trenažeru Spokey ALEAR se denní cvičení stane potěšením, nikoli povinností!

Parametry:

hmotnost setrvačníku: 8 kg / 10 kg (OPTIMIZED POWER technology)

odpor: magnetický, 8 stupňů, manuální regulace

velký displej s prostorem na telefon nebo tablet

funkce: scan, čas, rychlost, vzdálenost, puls, kalorie, celková vzdálenost

snímače tepové frekvence: ano

vysoce kvalitní klika (3 části)

rozměr: 129 x 62 x 155 cm

délka kroku – nastavitelná (3 nastavení): 33 cm, 38 cm a 43 cm

rozteč nášlapů: min. 20 cm

vestavěná transportní kolečka

maximální hmotnost uživatele: 130 kg

velká pevná konstrukce z kvalitních materiálů

váha netto: 27 kg

váha brutto: 29 kg

záruka: 2 roky

Váha: 27.00000 kg

Další produkty z kategorie Eliptické trenažéry

Další produkty od výrobce Spokey


Top