Spokey BOSU Balanční podložka s expandery

Výjimečný výrobek Spokey BOSU Balanční podložka s expandery od kvalitní značky Spokey snadno získáte u nás teď ve výprodejové akci. Akční cena 2723 Kč
Cena: 2723 Kč

Balanční podložka s expandéry Spokey BOSU:

– je to univerzální cvičební pomůcka, se kterou obohatíte váš každodenní trénink a zapojíte do práce svaly v daleko větší míře než u běžného cvičení

– skvělé se hodí pro trénink rovnováhy, koordinace a stabilizace

můžete s ní dělat sklapovačky, dřepy, kliky, prkno, výpady, balanční cvičení a mnoho dalších cviků!

Balanční čočka BOSU je cvičební pomůcka, která obohatí váš každodenní trénink doma nebo v posilovně. Stejná cvičení, jen s použitím balanční podložky zapojují do práce svaly v daleko větší míře než klasická cvičení, což přináší velmi rychlé a efektivní výsledky. Jak to funguje? Spokey BOSU svým tvarem připomíná polovinu míče se širokým povrchem pro cvičení. Tato konstrukce vyžaduje po uživateli, aby udržoval rovnováhu, díky čemuž se do práce zapojují i svaly hlubokého stabilizačního systému. Během tréninku se balanční podložka naklání do stran, což posiluje nejen konkrétní svalové skupiny, ale také zlepšuje hbitost a celkovou koordinaci těla.

Nejlepší trenér rovnováhy

Balanční podložka Spokey BOSU je ideální pro zpestření každodenního tréninku. Koneckonců, rovnováha a hbitost jsou velmi důležitými prvky při jakékoliv fyzické aktivitě. Dobře vyvinutá koordinační schopnost má velký vliv na lyžování, skateboarding či snowboarding. Udržování sebeovládání a stabilizace nás do jisté míry chrání před pády a potencionálním zraněním. Balanční podložka Spokey BOSU je ideální pro jakýkoli typ cvičení a rehabilitace: během rozcvičky, během koordinačního, senzomotorického, zdravotního nebo funkčního tréninku.

BOSU? Posilujte a zlepšujte své koordinační schopnosti současně

Balanční podložka BOSU byla vytvořena s ohledem na bezpečnost a kvalitu domácího tréninku. Je vyrobena z odolných a zároveň pružných materiálů. Díky tomu se nedoformuje během různých cvičení a skákání. S BOSU snadno vytvoříte kvalitní trénink pro posílení svalů hýždí, břicha, zad a nohou.

Parametry:

materiál: PVC

rozměr: 59 cm

váha netto: 6,3 kg

váha brutto: 6,8 kg

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Spokey


Top