Spokey BUDDY 35 Batoh turistický 35 l, černý

Tento exkluzivní produkt Spokey BUDDY 35 Batoh turistický 35 l, černý od známého výrobce Spokey seženete zde opravdu levně. Akční cena od 1084 Kč
Cena: 1084 Kč

Sportovní a turistický batoh Spokey BUDDY:

objem 35 l se skvělé hodí pro dlouhé výlety či sportovní aktivity

připraven pro použití vaku na vodu

pohodlný a kvalitní nosný systém se síťkou

Turistický a sportovní batoh Spokey BUDDY se skvělé hodí pro výlety do přírody. Použité speciální technologie zajištují, že se batoh BUDDY 35 skvěle osvědčí za jakýchkoliv podmínek!

Užitečné kapsy a přihrádky

Batoh je vybavený mnoha kapsami a přihrádkami, díky kterým si můžete své věci v batohu pohodlně a přehledně uspořádat. Díky přezkám snadno k batohu připevníte hole, spacák či jiné věci, které se už nevejdou dovnitř. Spokey BUDDY je navíc připravený na použití pitného vaku na vodu, do kterého pasuje i náš model Spokey Oasis. Uvnitř batohu je speciální kapsa a uchycení pro vak, speciální otvor a pásky na ramenních popruzích pro uchycení hadičky vaku. Batoh má vysoce kvalitní zipy, které jsou odolné proti mechanickému poškození.

Unikátní vlastnosti

U modelu BUDDY je použitý pohodlný a jednoduchý distanční nosný systém se síťkou. Nastavení výšky zádového systému umožnuje optimální nastavení a rozloženi hmotnosti batohu. Regulaci a stabilitu batohu zajišťují boční popruhy, bederní a hrudní pás. Turistický a sportovní batoh Spokey BUDDY je vybaven reflexními prvky pro zlepšení viditelnosti po setmění. To je velmi důležité při chůzi na špatně osvětlených silnicích.

Parametry:

materiál: polyester 210D rip-stop + 600D coating

objem: 35 l

rozměry: 50 x 27 x 17 cm

reflexní prvky

bederní a hrudní pás

distanční síťka v nosném systému

4 dodatečné kapsy

místo pro vak na vodou

kvalitní a odolné zipy

odolné a pohodlné popruhy

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce Spokey


Top