Spokey HASBRO STRIKE Koloběžka freestyle – černo-modrá

Tento nejprodávanější výrobek Spokey HASBRO STRIKE Koloběžka freestyle - černo-modrá od odblíbeného výrobce Spokey můžete najít na našich stránkách teď za akční cenu! Nabídky od 1480 Kč
Cena: 1480 Kč

Freestylová koloběžka Spokey HASBRO STRIKE:

vyrobena pro triky a jízdu ve skateparku – má velmi odolnou konstrukci vůči vysokému zatížení, ke kterému dochází při jízdě ve skateparku

– velmi lehká – váží pouze 3,2 kg

je to skvělá volba jak pro úplně začátečníky, tak i pro zkušené skatery

NERF, to nejsou jen oblíbené dětské hračky jako pistole, odpalovací zařízení a jiné. Jsou to také Spokey koloběžky, které se připojily do vzrušujícího světa dětí! Společně tvoříme celek plný fantastické zábavy, který zajišťuje bezpečnost během jízdy. Poznejte s námi vzrušující svět skatingu a začněte své dobrodružství na rampě s freestylovou koloběžkou Spokey NERF STRIKE, která se stane vašim nejlepším kamarádem ve skateparku. Otočky v různých rovinách, kaskadérské kousky za letu a rotace tělem se stávají s koloběžkou STRIKE ještě jednodušší!

Nejlepší tvář skatingu

Vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů freestylová koloběžka Spokey STRIKE je určena pro extrémní jízdu ve skateparku! Díky super lehké a velmi odolné konstrukci se perfektně hodí pro vykonávání různých triků, baspinů a překonávání překážek.

Vždy po ruce

Sníte o backflipech a jiných stylových tricích? Vynikněte na rampě s ultramoderní koloběžkou! Hasbro Nerf STRIKE je vytvořena pro ty, kteří ocení pohodlí a bezpečí během jízdy. Stabilní a odolná konstrukce vůči vysokému zatížení, ke kterému dochází během jízdy ve skateparku. Velikost koleček je přizpůsobená extrémní freestylové jízdě – zajištují plynulý pohyb a umožňuji překonat jakoukoliv překážku při zachování optimální rychlosti.

Nejvyšší kvalita

S freestylovou koloběžkou Spokey STRIKE se jízda ve skateparku posune na ještě vyšší úroveň. Díky velké, protiskluzové desce s grafikou Nerf budete středem pozornosti, a navíc vám poskytne pohodlné umístění nohou! Freestylová koloběžka Spokey Nerf STRIKE je vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami. 100 mm kolečka a vysoce kvalitní ložiska ABEC-7 zajišťují hladký a plynulý pohyb a umožňují dosáhnout vysoké rychlosti. Velikost koleček je přizpůsobena především extrémní jízdě ve skateparku. Koloběžka je také vybavena nožní brzdou!

Parametry:

materiál rám: hliník

materiál řídítek: ocel

materiál rukojetí: TPR

kolečka: 100 mm, PU 82A

ložiska: ABEC7 Carbon

deska: protiskluzová, s grafikou Nerf

rozměr koloběžky: 65 x 47 x 80 cm

rozměr desky: 49 x 10 cm

užitná plocha desky: 36 x 10 cm

výška řídítek od desky: 74 cm

výška řídítek od země: 80 cm

šířka řídítek: 47 cm

délka rukojeti: 12,5 cm

brzda: nožní

hmotnost: 3,2 kg

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

norma EN 14619

Váha: 3.25000 kg

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Spokey


Top