Spokey SAVASANA II Korkový jóga SET – jóga kruh + jóga blok + podložka

Kvalitní a oblíbený kus Spokey SAVASANA II Korkový jóga SET - jóga kruh + jóga blok + podložka od top značky Spokey jednoduše naleznete u nás nyní za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 1742 Kč
Cena: 1742 Kč

Korkový jóga set Spokey SAVASANA II se skládá z podložky, bloku a kruhu Jóga je nejlepším řešením pro každého, kdo potřebuje relax po náročném dni plného stresu a zároveň se chce udržovat v dobré fyzické kondici. Cvičit ji může kdokoliv, bez ohledu na věk či fyzikou kondici! Pravidelné cvičení pomáhá odpoutat se od každodenních povinnosti, snížit stres a nastolit vnitřní rovnováhu.

Podložka na cvičení Spokey SAVASANA II:

– je vyrobena z přírodního korku, díky čemuž neabsorbuje vlhkost ani pot a také se velmi snadno čistí

– je protiskluzová a poskytuje vynikající tlumení nárazů během cvičení

Spokey SAVASANA II je jedinečná podložka vyrobená z přírodního korku, která poskytuje maximální komfort během cvičení jógy. Zabraňuje klouzání po povrchu a zajišťuje pohodlí a bezpečnost při cvičení. Její tloušťka (4 mm) poskytuje vynikající tlumení. Pomůže vám při udržování poloh a vykonávání ásan.

Vynikající tlumení a tloušťka podložky

SAVASANA II byla vytvořena pro milovníky detailů. Díky krásnému designu v kombinaci s použitými materiály se podložka na jógu Spokey stane vašim oblíbeným pomocníkem. Přírodní korek je ten nejlepší materiál! Proč? Protože poskytuje vynikající přilnavost, neabsorbuje vlhkost, nezpůsobuje alergie a má antibakteriální vlastnosti. Kromě toho se podložka velmi snadno udržuje v čistotě – podložku stačí otřít vlhkým hadříkem.

Parametry:

materiál: korek + TPE

ekologický materiál

rozměr: 180 x 61 cm

tloušťka: 4 mm

vhodná pro alergiky

protiskluzová struktura

dvouvrstvá

jednoduše srolovatelná

popruh pro nošení podložky a usnadnění skladování

Korkový jóga kruh Spokey CZAKRA:

– vyroben z ekologických, neklouzavých a odolných materiálů

– ideální pro cvičení jógy, pilates, protahování a rehabilitační cvičení

– slouží jako podpora při vykonávání různých ásan, strečinku a posilovacích cvičení

Jóga kruh Spokey CZAKRA se stane vaším parťákem při cvičení jógy, protahování a posilování. Skvělé se hodí pro formování postavy, zlepšení kondice, snížení stresu a uvolnění svalů po náročném dni.

Efekty cvičení s jóga kruhem

Jóga kruh CZAKRA se používá při vykonávání mnoha ásan a pomáhá zejména začátečníkům udržovat správnou polohu. Skvělé se hodí také pro posilovací cvičení. Jóga kruh se doporučuje zejména lidem, kteří mají sedavé zaměstnání, protože cvičení s ním dokonale uvolňují páteř. Jóga kruh CZAKRA lze také používat k uvolnění napětí v pažích nebo k uvolnění hrudníku a beder. Používáním jóga kruhu během cvičení posílíte svaly, zlepšíte kondici a hlavně, zlepšíte flexibilitu celého těla. Průměr korkového kruhu je 32,5 cm. Kruh je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jogíny.

Parametry:

průměr: 32,5 cm

šířka: 12,5 cm (šířka korkové části 10,5 cm)

ekologické materiály, korek + TPE

maximální váha uživatele: 150 kg

Jóga blok Spokey NIDRA:

– je vyroben z korku, a proto je těžší než klasické pěnové jóga bloky, skvěle se hodí pro ásany, jenž vyžadují větší stabilitu

– používá se především k protažení paží, nohou a zad – slouží jako podpora všude tam, kde je vyžadována větší flexibilita

Jóga blok Spokey NIDRA je skvělým pomocníkem a povinná součást výbavy každého, kdo cvičí jógu. Je užitečný pro začátečníky i pokročilé. Začátečníkům mnohé pozice usnadní a slouží jako podpora všude tam, kde je vyžadována větší flexibilita než ta, kterou právě disponujete. Pokročilí jogíni mohou blok využít při určitých ásanách k jejich ztížení.

Nejlepší podpora během jógy

Korkový jóga blok Spokey NIDRA se používá především k protažení paží, nohou a zad. Díky použitému korku je blok NIDRA nejen pevný, ale i příjemný na dotek. Jelikož je jóga blok Spokey NIDRA vyroben z korku, je těžší než klasické pěnové bloky. Skvěle se hodí pro ásany, jenž vyžadují větší stabilitu. Jóga blok Spokey NIDRA se vyznačuje jedinečným designem, díky němuž se stane vaším oblíbeným jógovým doplňkem.

Parametry:

rozměr: 7,5 x 15,2 x 22,5 cm

materiál: korek

Další produkty z kategorie Sety

Další produkty od výrobce Spokey


Top