Spokey XFIT Mechanický rotoped skládací černý

Tento kvalitní a levný výrobek Spokey XFIT Mechanický rotoped skládací černý originál od výrobce Spokey snadno seženete nyní v akci! Právě teď jen za 2886 Kč
Cena: 2886 Kč

Mechanický rotoped Spokey XFIT. – je kompaktní, lehký a skládací, díky čemuž se bez problému vejde i do menšího bytu,

– má výškově nastavitelné sedátko, které si můžete přizpůsobit podle vašich potřeb a výšky,

– na displeji si během tréninku můžete kontrolovat: čas, rychlost, ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií a celkovou ujetou vzdálenost,

– je to osvědčená a bezpečná alternativa k venkovním tréninkům.

Tréninkový rotoped Spokey XFIT je perfektním doplňkem každé domácí posilovny. Po skončeném tréninku rotoped snadno složíte a přemístíte na vámi předem určené místo. Jedná se o velmi kompaktní a lehký fitness stroj, který je ideální pro ty, jenž ocení malé rozměry stroje v kombinaci se skvělými parametry. I když počasí nebude příznivé, se Spokey XFIT můžete doma trénovat, a ještě si k tomu pustit vaši oblíbenou hudbu nebo sledovat váš oblíbený seriál. Rotoped XFIT je osvědčená a bezpečná alternativa venkovních tréninků.

Skládací rotoped přizpůsoben vaším potřebám

Mechanický rotoped Spokey XFIT vám umožňuje cvičit v jakoukoliv denní dobu. Díky možnosti skládání, rotoped po tréninku nezabírá doma mnoho místa, a je vhodný i do menších bytů. Navíc umožňuje optimálně přizpůsobit výšku sedátka podle potřeb uživatele a intenzitu zátěže podle vaši aktuální fyzické kondice nebo tréninkového plánu. Díky osmi stupňové regulaci odporu si přesně přizpůsobíte úroveň tréninku podle svých možností a očekávání. A právě proto může na rotopedu XFIT cvičit opravdu každý – začátečníci, zkušení sportovci, senioři nebo ti, kteří podstupují rehabilitaci po úrazu. Spokey XFIT vám pomůže dosáhnout a udržet se ve skvělé formě po mnoho sezón.

Nejlepší volba pro domácí trénink

Trénink na rotopedu má samé výhody! Zlepšuje fyzickou kondici, posiluje svaly, a je tou nejlepší možnosti, jak shodit přebytečné kilogramy. Průběh tréninku můžete kontrolovat na displeji, a dosáhnout tak velmi efektivních výsledků. Na displeji můžete sledovat čas tréninku, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a celkovou ujetou vzdálenost. Díky pedálům s protiskluzovou strukturou a upevňovacím páskům, bude každý váš trénink maximálně pohodlný. Navíc rukojeti jsou potaženy neoprenem, který zabraňuje klouzání rukou při jízdě.

Použité technologie

SP RANGY: Kompaktní a lehký při současném zachování dobré stability stroje.

Parametry:

mechanický systém bez kotoučového setrvačníku

8-stupňová manuální regulace odporu

funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, celková vzdálenost

regulace sedadla: vertikální

rozměry: 76 x 40 x 112 cm

rozměr složeného rotopedu: 40 x 25 x 133 cm

rozměr balení: 111 x 20 x 34 cm

regulovaná výška sedadla: 72- 85 cm

rozměry sedadla: 22 x 26 cm

vzdálenost mezi rukojetěmi: 33 cm

vzdálenost od pedálu k sedlu (min-max): 50-63 cm

rozměry pedálu: 9 x 7 cm

maximální váha uživatele: 100 kg

váha netto: 9,5 kg

brutto váha: 11 kg

záruka: 2 roky na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení

certifikáty: CE, Rohs

Váha: 9.50000 kg

Další produkty od výrobce Spokey


Top