Tannus ochranná vložka Tubeless Armour 29×2,10-2,60

Žádaný kus Tannus ochranná vložka Tubeless Armour 29x2,10-2,60 od odblíbeného výrobce TANNUS jednoduše můžete pořídit tady nyní levně! Akční cena již od 1199 Kč
Cena: 1199 Kč

Tannus Armour Tubeless (TT) je ochrana do bezdušových plášťů, vyvinutá kombinací mnoha vlastností do jednoho produktu. Proto je TT kombinací toho nejlepšího a zároveň díky své originální konstrukci je pod patentovou ochranou, takže žádný jiný výrobce nemůže nabídnout stejnou kombinaci vlastností ani schodnou konstrukci.

Argumenty PRO:
– 20mm ochrana kolem celého pláště.
– Patentovaný systém konstrukce se zacvaknutím do patek ráfku.
– TT přitisknutý na stěně pláště brání propíchnutí a v případě defektu snižuje rychlost unikajícího vzduchu a tím snižuje následky defektu.
– Technologie Ride-Flat (možnost dojet v případě defektu bez nutnosti obav o poškození ráfku).
– Velmi nízká hmotnost. Produkt CushCore nabízející podobné vlastnosti váží 260 g v 29‘‘ variantě. TT váží pouhých 160 g!! (150 g/650B).
– Materiál byl vyvinutý pro použití s bezdušovými tmely, je nenasákavý a nedegraduje v závislosti na působení tmelu.
– Díky odolnosti vůči tmelům dovoluje TT opakované použití.
– Oproti některým konkurenčním produktům je TT ukotven v patkách ráfku a tím pozivitně přispívá jízdním vlastnostem kola. Zlepšuje chování pláště v zatáčkách.
– Otvory ve stěnách pro volný pohyb tmelu. Výrobky v podobě plných trubkových ochran znatelně zhoršují proudění tmelu a nejsou tak univerzání při zacelení defektu jak běhounu, bočních stran nebo úniku u patky.
– Snížení vibrací a tím pádem i zklidnění jízdy a lepší vedení kola na rozbitých sekcích.
– Možnost použití s klasickými bezdušovými ventilky.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce TANNUS


Top