Tifosi Kilo cyklistické brýle

Žádaný kus Tifosi Kilo cyklistické brýle od známé společnosti Tifosi můžete pořídit právě teď za výhodnou cenu! V akci od 1999 Kč
Cena: 1999 Kč

KILO: VYTRVALOST JE JEN ZAČÁTEK

Kilo – perfektní vytrvalostní sluneční brýle pro milovníky cyklistiky a běhu. Kilo dosahuje ideální rovnováhy mezi lehkostí, pohodlím a neuvěřitelnou odolností díky rámu vyrobenému z materiálu Grilamid TR-90.

Navrženo pro vytrvalostní sportovce
Kilo je určeno pro vytrvalostní sportovce, kteří požadují sluneční brýle, které udrží krok s jejich aktivním životním stylem. Ať už běháte, jezdíte na kole nebo závodíte v triatlonu, Kilo poskytuje nezbytnou ochranu a podporu, abyste posunuli své limity.

Lehký rámeček Grilamid TR-90
Grilamid TR-90 je termoplastický materiál kombinující flexibilitu s odolností, díky čemuž je ideální volbou pro nadšence cyklistiky, běhu nebo triatlonu. Kilo odolá nárazům a vydrží po mnoho let.

Hydrofilní nosník a nožičky
Nosní a ušní části Kilo vyrobené z hydrofilní pryže zvyšují přilnavost, když se potíte. Ať už jezdíte na kole po klikatých silnicích, běháte po náročných stezkách nebo soutěžíte v triatlonu, Kilo zůstane na místě i během intenzivního tréninku.

Polykarbonátová skla
Skla vyrobená z polykarbonátu se mohou pochlubit vlastnostmi odolnými proti rozbití a nárazu. Odvětrávání zabraňující zamlžování zajišťuje jasný výhled za všech okolností.

Fototec technologie – býle TIFOSI Kilo Black/White jsou vybaveny skly, které zatmavení automaticky a okamžitě přizpůsobují světelným podmínkám. propustnost světla v rozsahu VLT 64%~14%. Ostatní barvy mají 3 výměnné skla.

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90
SKLA: Výměnná polykarbonátová skla odolná proti rozbití, odvětraná, ideální pro různé světelné podmínky
VLASTNOSTI: Ventilovaný rám, plně nastavitelné nosníky a nožičky, hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění
VELIKOST: Střední až velká
HMOTNOST: 31 g

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Tifosi


Top