Vibroshaper belt masážní pás

Exkluzivní kus Vibroshaper belt masážní pás od značky můžete sehnat tady teď za akční cenu. Ceny již od 1499 Kč
Cena: 1499 Kč

Dopřejte svému tělu příjemnou masáž a pomozte zhubnout na břiše, zádech, ramenou a nohách. Masážní trenér kombinuje masáž vysokofrekvenčními vibracemi a tepelnou terapii v jednom kompaktním zařízení, ulevuje od bolesti a nepohodlí. • Inovativní masážní pás kombinuje funkci vibrace, ohřevu a masáže v jednom kompaktním zařízení, ulevuje od bolesti a nepohodlí
• Opasek na hubnutí je plně nastavitelný pro použití na břiše, zádech, ramenech a nohách
• 3 výkonné rychlosti vibrací: 785 ot./min, 1220 ot./min & 2880 ot./min.
• 3 nastavení tepla: 45 °C, 55 °C & 65 °C
• 3 různé úrovně masáže pro uvolnění napětí
• Automatický program trvá 15 minut, lze také použít bez programu
• Snadné ovládání zařízení prostřednictvím displeje
• Nastavitelný pás vyrobený z nylonu a polyesteru pro maximální prodyšnost a kluzkost
• Masážní pás je vhodný pro obvod pasu až 120 cm

Zůstaňte v kondici, uvolněte své svaly a zlepšte oběh s tímto ergonomickým a pohodlným masážním pásem, který disponuje vysokofrekvenční vibrační masáží s tepelnou terapií. Dejte svému tělu náskok s tímto pokročilým masážním přístrojem. Masážní pás je nabitý efektivními a snadno použitelnými funkcemi pro zlepšení krevního oběhu, ulevení od bolesti v kloubech a svalech kdykoliv během dne a pomoci zeštíhlit určité části těla.

Vibroshaper Belt je multifunkční. Například můžete pásek používat na vibrační masáž, tepelnou terapii a na uvolňování svalů a kloubů. A nejen pro vaše břicho, protože tento všestranný pás je plně nastavitelný pro pohodlné použití na ramenou, nohou a zádech. To vám umožní používat masážní trenér také jako masáž dolní části zad, kompresor nohou nebo hlubokou tkáňovou masáž pro kompletní uvolnění svalů.
3 rychlosti, 3 nastavení tepla a 3 úrovně masáže

Vyberte si ze 3 rychlostí vysokofrekvenčních vibrací, 3 nastavení tepelné terapie a 3 úrovní masáže nebo použijte automatický režim trvající 15 minut k postupnému procházení všemi. Různé režimy lze snadno ovládat stiskem tlačítka. K tomu obdržíte podrobný výživový průvodce, který vám pomůže na cestě k celkově lepšímu zdraví (v angličtině).

Masážní pás Vibroshaper je nejlépe používán ve spojení s cvičebním a stravovacím plánem a není určen k diagnostice, léčbě, uzdravení nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Váha 0,5 kg
Rozměry 27x12x7.5 cm

Další produkty z kategorie Masážní přístroje


Top