Vlnka TV pytel z ovčí vlny

Unikátní a žádaný produkt Vlnka TV pytel z ovčí vlny od společnosti Vlnka můžete sehnat u nás právě ve výprodejové akci! Ceny od 2199 Kč
Cena: 2199 Kč

TV pytel z ovčí vlny je vhodný i pro alergiky, díky téměr nulové prašnosti zpracovaného materiálu. TV pytel z ovčí vlny merino vám dodá pocit vysokého komfortu, pohodlí a především příjemného tepla. TV pytel je multifunkční, jelikož je možné jej používat jako spací vak, ale i jako ovčí deku. Vyjímečný je především z hlediska složení 100% merino vlny, díky které jsou tv pytle velmi jemné, dodávající lidskému odpočinku pocit nadstandardu. Merino vlna je materiál, získán střižením mladých australských oveček, kdy je ovčí vlna nejjemnější a dosahuje té nejvyšší možné kvality. Nemusíte se obávat nežádoucího pocitu kousavosti, ovčí merino nekouše ani nedráždí lidskou pokožku. Předností tohoto materiálu je termoregulační vlastnost, což znamená schopnost regulovat optimální teplotu těla a současně dokáže odpařovat jakoukoliv přebytečnou vlhkost do ovzduší.
Pro zdravý spánek a odpočinek vřele doporučujeme ovčí tv pytle, které snižují napětí, bolest a v neposlední řadě odstraňují kladné ionty, které škodí našemu organismu a způsobují únavu či bolest hlavy.
Zajista oceníte, že tv pytel z ovčí vlny je vyroben od české tradiční značky Vlnka. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, výrobky získaly světové certifikáty o kvalitě a pravosti.

Jedná se o mezinárodní značku jakosti, kterou uděluje Mezinárodní vlnařský sekretariát vlněným tkaninám, pleteninám, přikrývkám a která zaručuje jakost podle normovaných zkoušek. Výrobky, které odpovídají zkouškám, mohou být označeny visačkou Vlněná pečeť. Certifikát získají jen výrobky obsahující prvotřídní, vysoce kvalitní vlnu z Australských ovcí.

Další produkty z kategorie Deky

Další produkty od výrobce Vlnka


Top