Warmpeace VIKING 900 195 cm spacák + sleva 1000,- na příslušenství

Tento kvalitní a levný výrobek Warmpeace VIKING 900 195 cm spacák + sleva 1000,- na příslušenství značky Warmpeace seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Právě teď jen za 7830 Kč
Cena: 7830 Kč

VIKING 900 je o 320 gramů těžším a o dva roky mladším bratříčkem Vikinga šestistovky. Jde o třísezónní spacák se zaměřením na chladnější jaro a podzim. S necelým kilem a půl celkové hmotnosti je slušnou “ekonomickou třídou“ s poměrně vysokým loftem a dlouhou životností. Je to řešení pro chladnější noci nebo zimomřivější spáče. Páry a manželské dvojice často vybírají pro společné cestování Viking 900 pro ženy a Vikingu 600 pro muže.
Spacáky Viking mají dělené stahování kapuce kombinované plochou šňůrou v hlavové části a kulatou šňůrou vepředu. Což umožňuje ideální nastavení každé části zvlášť a to i po tmě po hmatu.

• Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými běžci v bočním švu na levé nebo pravé straně, umožňující případné spojení dvou spacích pytlů dohromady
• Komorová konstrukce typu Z
• Uzavřená kapuce s děleným stahováním
• Zateplovací límec s pružnou tkanicí
• Vnitřní kapsička
• Skladovací obal a kompresní obal
• Všechny spací pytle Viking ve standardní šíří mají v nohou 50 cm a v oblasti ramen 80 cm. Pro uživatele, kteří potřebují prostornější spací pytel je připravena verze WIDE, u niž je obvod spacáku v daných rozměrech rozšířen o 20 cm.

Barva: iron/grey/black, red/grey/black
Vnější materiál: Loft Nylon DWR+
Vnitřní materiál: Loft Nylon
Náplň: kachní peří 90/10, 600 cuin
Teplotní rozsah: COM -7°C / LIM -14°C / EXT -34°C
Paropropustnost: RET 3,7 m2Pa/W-1
Vodoodpudivost: 1250 mm H2O

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Warmpeace


Top