Winnwell 72″ branka – užší + Winnwell Roll-Up (3000x1200x3mm) deska + WINNWELL 72 střelecká plachta

Akční a ve slevě výrobek Winnwell 72" branka - užší + Winnwell Roll-Up (3000x1200x3mm) deska + WINNWELL 72 střelecká plachta od známé společnosti Winnwell jednoduše seženete právě teď levně. Teď v akci 6799 Kč
Cena: 6799 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Tréninková branka WinnWell 72″. Hokejová tréninková branka, která má pevnou a stabilní konstrukci (1.5″ a 1.125″), super pomůcka pro trénink v během letních měsíců. Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

Střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě. Winnwell 72″ hokejová branka – užší konstrukce

Tréninková branka WinnWell 72″. Hokejová tréninková branka, která má pevnou a stabilní konstrukci (1.5″ a 1.125″), super pomůcka pro trénink v během letních měsíců. Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

Hokejová branka kanadského výrobce Winnwell, lze použít i pro jiné sporty jako je florbal, fotbal, hokejbal a další. Skládací tréninková branka WinnWell v oficiální velikosti IIHF (72″) je kopií klasické hokejové branky, díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku. Hokejová branka Winnwell 72“ je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo.

Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice. U modelů „klasických“ branek Winnwell jsou drobné oděrky a promáčkliny téměř samozřejmostí. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. Jak je uchycena síť? Síť je u tohoto modelu uchycena provlékáním tkaničky. Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

rozměry: 72″ x 48″ x 27″ (183cm x 122cm x 68cm) odolné trubky o průměru 1.5″ vpředu a 1,125″ vzadu „snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě odolná polyesterová síť

Winnwell Roll-Up Shooting Pad (3000x1200x3mm) střelecká deska

Střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě.

• Můžeš trénovat střelbu, nahrávku či stickhandling.
• Povrch je šetrný pro hokejku.
• Rozměr: 3000 x 1200 x 3 mm
• Deska se dodává ve srolovaném stavu

WINNWELL Accushot 72″ střelecká plachta

Oblíbená střelecká plachta Winnwell Accushot 72″ je skvělým tréninkovým pomocníkem pro nácvik střelby. Střelecká plachta je vhodná pro střelbu pukem. Hokejová plachta pro střelbu má kovová očka a silnou gumu pro maximálně pevné uchycení ke konstrukci branky. Kvalitní plachta na střelbu vhodná pro branky oficiálních rozměrů, tedy 72″ (rozměr klasické hokejové branky).

Spolu s plachtou Winnwell doporučujeme zakoupit také střeleckou desku Shooting Pad Pro. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností i mimo led.

  • • kvalitní materiál (směs polyesteru a PVC) – terč je schopen udržet střely míčkem i pukem
  • • ocelová očka a odolná lanka na připnutí drží terč pevně na své místě v jakémkoli počasí
  • • díky těžší spodní části terč drží tvar
  • • určen do branky o velikosti 72″

Další produkty z kategorie Zvýhodněné sety

Další produkty od výrobce Winnwell


Top