Woox Dámská taška Bordelvak Lava Falls

Designový produkt Woox Dámská taška Bordelvak Lava Falls pocházející od značky WOOX najdete u nás nyní ve slevě. Akční cena již od 1390 Kč
Cena: 1390 Kč

Řeklo by se – pytel. Na tenhle se ale nebudete moct vynadívat. Raději si kupte tři – jeden na nošení, druhý na zeď a třetí místo televize, ať ho máte pořád na očích.

– Minimalistický střih

– Skryté magnetické zapínání

– Dvě délky držadel

– Dvojité obvodové šití pro nosnost do 5 kg

– Vyroben v Česku z tuzemského bavlněného plátna Řeklo by se – pytel. Na tenhle se ale nebudete moct vynadívat. Raději si kupte tři – jeden na nošení, druhý na zeď a třetí místo televize, ať ho máte pořád na očích.

Možná si říkáte, proč děláme takové cavyky kolem kolem bavlněného pytle… Jenže tohle není, kdo ví, jaký pytel na brambory. Bordelvak se u wooxerek těší velké oblibě. Jeho předností je materiál. Je vyrobený z českého bavlněného plátna s gramáží 290 g/m², k tomu má dvojité obvodové šití a unese i průměrně těžké novorozeně. Když ještě přihodíme skryté magnetické zapínání a dvojitou délku držadel, máme z toho regulérně nejfunkčnější a nejkrásnější pytel pod sluncem. Vnitřní kapsa má rozměry 24 x 16 cm, celý pytel 45×45. Ušitý je jak jinak než v České republice.

Velikostní tabulka:

width=

Další produkty z kategorie Kabelky

Další produkty od výrobce WOOX


Top