Woox Nojoro Black Onyx kabelka

Neodolatelný výrobek Woox Nojoro Black Onyx kabelka od top značky WOOX jednoduše pořídíte zde teď levně! Nabídky již od 3590 Kč
Cena: 3590 Kč

Kolekci kožených kabelek od designového studia BOA jste si okamžitě oblíbily a rozebraly. Co bude dál? Ptali se mnozí. Což třeba plátno? To se ví! A rovnou utkané tady za kopcem speciálně pro nás. Tady máte wooxboa pokračování, na které se nemůžeme vynadívat. Kolemjdoucí to budou mít stejně, až si s některou z nových tašek vyrazíte ven.

– elegantní kabelka střední velikosti

– kompletně vyrobená v České republice

– plátno na míru utkané v olomouckém kraji

– prošívaná držadla z italské kůže

– vstup a kapsy zabezpečeny magnety a klopou

– unikátní design BOA studia

Pantone: Black Onyx
Materiál: Plátno
Fit: Magnetické zapínání
Styl: Do ruky

Na plátěnou kabelku Nojoro byl využit materiál složený z 52% bavlny a 48% polysterového vlákna, což zaručuje větší stálost barvy a menší mačkavost tkaniny. Plátno vyrobené v olomouckém kraji speciálně pro naši dílnu je doplněno italskou kůží a bavlněnou podšívkou. Materiál je opatřen také hydrofobní úpravou, díky které kabelka nepromokne v nečekaném dešti a její obsah zůstane v suchu. S rozměry 28 x 37 x 9 cm (V x Š x H) se Nojoro řadí ke střední velikosti kabelek z plátěné kolekce BOA 2022. Dostatečnou bezpečnost vašich pokladů zaručují magnety, které jsou umístěny na vstupu do kabelky a na klopy kapsy.

Další produkty z kategorie Kabelky

Další produkty od výrobce WOOX


Top