Yonex Astrox Nextage

Oblíbený produkt Yonex Astrox Nextage od společnosti Yonex snadno získáte u nás teď v akci! Nyní pořídíte jen za 2049 Kč
Cena: 2049 Kč

Série badmintonových raket ASTROX je navržená pro agresivní styl hry. Díky drtivému útoku s neuvěřitelně příkrými smeči tak dominujete v každém zápase. ASTROX NEXTAGE je silová raketa s vyvážením do hlavy a je vhodná pro pravidelné a pokročilé hráče. Pomocí technologie Rotational Generator System dokáže raketa rozložit váhu po celé délce od gripu, přes shaft až k horní část rámu a umožní tak plynulý přechod mezi jednotlivými údery během krátké chvíle. Ve spojení s revolučním materiálem Namd se jedná o perfektní volbu pro všechny dravé hráče. Rakety s technologií Super Slim Shaft se vyznačují ultra tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery.

Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Parametry:
– flex: středně tuhý shaft
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 83 g
– vyvážení: head heavy
– grip: 5
– hlava: H.M. Graphite, Tungsten, VDM
– shaft: Graphite, NANOMESH NEO

délka 675 mm
Tvrdost středně tuhá
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Vyvážení rakety do hlavy
Tvar hlavy izometrický

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top