Yonex Nanoflare 1000 Play badmintonová raketa

Unikátní a oblíbený produkt Yonex Nanoflare 1000 Play badmintonová raketa od značky Yonex snadno seženete u nás skutečně levně! Akční ceny již od 1849 Kč
Cena: 1849 Kč

Model Nanoflare 1000 je badmintonová raketa, která nabízí nejrychlejší smeč od firmy Yonex v historii badmintonu. S touto raketou budete bleskově odehrávat míček díky novému tvaru rámu rakety a vylepšené švihové rychlosti. Série raket Nanoflare je charakterizovaná lehkou konstrukcí hlavy rakety, díky které jsou rámy velmi rychlé a skvěle manévrovatelné. Verze PLAY je vhodná pro začínající a rekreační hráče, kteří chtějí na kurtu hrát s kvalitní a údernou raketou. Řada Nanoflare je speciálně navržena k dosažení nejvyšších rychlostí při odehrání míčku. Napomáhá v tom zejména SONIC FLARE SYSTEM, který strategicky umisťuje materiál High Modular Graphite na vrchní a spodní část rámu pro zvýšení repulze.

AERODYNAMIKA. Prosviští vzduchem a ovládne tempo hry. Rámy Nanoflare jsou aerodynamické a dávají každému hráči výhodu toho nejrychlejšího odehrání míčku.

Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Parametry:
– flex: středně tuhý shaft
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 83 g
– grip: 5
– hlava: Graphite
– shaft: Graphite

délka 675 mm
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Vyvážení rakety do ruky
Tvar hlavy izometrický

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top