Intex Solinátor 26670GS Krystal Clear do 56m3 – 12V

Kvalitní a velmi žádaný produkt Intex Solinátor 26670GS Krystal Clear do 56m3 - 12V značky Intex pořídíte u nás opravdu výhodně! Akční cena 4495 Kč
Cena: 4495 Kč

Omezuje používání bazénové chemie (omezení použití chloru až cca o 70% v závislosti na zatížení bazénové vody). Solinátor je kompatibilní (pasuje) na všechny nadzemní bazény značky Intex a na všechny nadzemní bazény, které mají připojení hadic 32 a 38 mm. Jak dochází ke generování chloru? Běžná sůl (chlorid sodný) se skládá ze dvou prvků – sodíku a chlóru. Během instalace solinátoru je v bazénové vodě rozpuštěna přesně odměřená dávka soli. Tato lehce slaná voda prochází přes elektrolytickou jednotku solinátoru, která z procházející vody generuje chlór a ihned ho uloňuje do vody. Chlór ihned začne ničit bakterie, viry a řasy a oxiduje organické materiály. Pro jaké bazény je solinátor vhodný? Solinátor je vhodný pro nadzemní bazény především s nafukovacím límcem do objemu vody 56 m3. Solinátor není vhodný pro bazény s kovovou konstrukcí, ocelovou konstrukcí nebo v bazénu, který obsahuje bronzové nebo ocelové díly. Připojení na bazén Existují různá připojení na různé bazény. Níže univerzální popis. Bazény INTEX (hadice se šroubením)

– Nejjednoduší způsob připojení, jelikož na solinátoru je stejné šroubení jako je na bazénu nebo filtracích značky INTEX. Bazény INTEX (hadice bez šroubení 32mm)

– Při takovém bazénu se používá redukce , která se našroubuje na tělo cely. Na danou redukci se připojí hadice o průměru 32mm.

– Balení obsahuje 1ks redukce, je potřeba ještě 1ks dokoupit. Bazény ostatní (hadice bez šroubení 32/38mm)

– U bazénu, který je připojen hadicí o průměru 32mm, nebo 38mm se používá redukce , která se našroubuje na tělo cely. Na danou redukci se připojí hadice o průměru 32mm nebo 38mm
– Balení obsahuje 1ks redukce, je potřeba ještě 1ks dokoupit. Obsah balení

– Tělo solinátoru, s celou a elektrodami
– 1m hadice INTEX se šroubení
– 2ks šroubovacích ucpávek cely
– 1ks adaptéru A na připojení hadic a příslušenství INTEX
– 1ks Adaptér INTEX B
– 1ks hadicové spony 48–62mm
– 20ks testovacích proužků na kvalitu vody (volný chlór, pH, alkalita, tvrdost vody) Technický popis:

– integrovaný časovač
– samočistící (programově) bipolární titanové elektrody, čistící cyklus lze spustit i ručně tlačítlem „SELF-CLEAN“
– Vyžadovaný filtrační průtok: 2650 – 12,112 l/h
– Chlór: 12 g/h
– elektronická ochrana minimálního průtoku vody
– funkce „BOOST“ -zvýšení produkce chlóru
– určeno pro nadzemní bazény (zařízení není vhodné pro zapuštěné bazény)
– Napájení: 12V

Další produkty z kategorie Bazénové filtrace

Další produkty od výrobce Intex


Top