Super car LAMBORGHINI 770-4 1/8 , 3842 dílů

Oblíbený výrobek Super car LAMBORGHINI 770-4 1/8 , 3842 dílů od výrobce jednoduše získáte právě nyní za výprodejovou cenu. Nabídky již od 4890 Kč
Cena: 4890 Kč

Stavebnice modelu supersportu z kostek. Opravdu elegantně a precizně provedená replika modelu LAMBORGHINI CENTENARIO 770-4 v měřítku 1:8. Množství pohyblivých dílů – odpružená kola, funkční řízení, řazení…Skvělý design a provedení řadí model do vysoké náročnosti na stavbu – 3842 stavebních dílů.

Opravdu elegantně a designově propracovaný model závodního speciálu.

Samotný model je skutečně reálnou replikou LAMBO 770-4 v měřítku 1:8.

770-4 Super Car s otevíratelnou zadní kapotou, pod níž naleznete podrobný 12ti válcový motor V12 s pohyblivými písty a knoflíkem pro ovládání nastavitelného ocasního spoileru.

Pod přední kapotou je luxusní zavazadlový prostor. Otevřené dveře umožňují přístup k detailnímu designu interiéru, který zahrnuje: nastavitelná dvojitá sedadla, volant, zpětné zrcátko, skříň loketní opěrky, ovládací panel a řadicí páku.

Volant je založen na předním panelu pro snadný přístup k manuální jízdě.

Model má nezávislé přední a zadní odpružení pro plynulý a realistický pohyb. Pohon všech kol (AWD) se 3 diferenciály zajišťuje stabilitu v nerovném terénu.

Skvělou vlastností, kterou stojí za zmínku, je sedmistupňová převodovka se sekvenční převodovkou, která je ovládána řadicí pákou uvnitř kabiny.

Model je vyroben ze 14ti samostatně oddělitelných modulů ve čtyřech očíslovaných sáčcích pro snadnější orientaci při stavbě. Podrobný obrázkový manuál je součástí balení.

770-4 Super Car je dodáván v nádherné krabici s obsahem 3842 kusů. Upozorňujeme, že složení tohoto modelu je pro náročné stavitele.

Obsah balení:

  • Stavebnice 61041 3842 ks

Technické parametry:

  • Měřítko: 1/8
  • Konstrukce auta: stavebnice
  • Délka auta: 59
  • Šířka auta: 25
  • Výška auta: 13
  • Auto je vhodné na ven: ne
  • Auto je vhodné do interiéru: ano

Další produkty z kategorie Stavebnice


Top