WINNWELL 54″ branka + Winnwell Střelecká deska 1000x600x3mm

Ve slevě tento kus WINNWELL 54" branka + Winnwell Střelecká deska 1000x600x3mm originál od výrobce Winnwell snadno můžete sehnat zde teď právě opravdu levně! Nabídka již od 2159 Kč
Cena: 2159 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Oblíbená tréninková branka na lední hokej Winnwell 54″. Kvalitní branka kanadského výrobce. Lehká, ale velmi stabilní hokejová branka určená pro trénink mladších kategorií. Tréninková branka WinnWell ve velikosti 54″ (137cm) je ideální pro hráče, kteří chtějí branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dost místa pro branku klasického rozměru. Díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku. Branka je určena pro street hokej s míčkem, nedoporučujeme na branku střílet klasickým hokejovým pukem.

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) – střelecká deska od kanadské značky Winnwell. WINNWELL 54″ hokejová branka

Oblíbená tréninková branka na lední hokej Winnwell 54″. Kvalitní branka kanadského výrobce. Lehká, ale velmi stabilní hokejová branka určená pro trénink mladších kategorií. Tréninková branka WinnWell ve velikosti 54″ (137cm) je ideální pro hráče, kteří chtějí branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dost místa pro branku klasického rozměru. Díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku. Branka je určena pro street hokej s míčkem, nedoporučujeme na branku střílet klasickým hokejovým pukem.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell 54″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

rozměry: 54″ x 44″ x 20″ (137cm x 112cm x 51cm)
odolné trubky o průměru 1″ (2,5cm)
„snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
není určena pro střelbu seniorským pukem
odolná polyesterová síť

Winnwell Střelecká deska Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm)

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) – střelecká deska od kanadské značky Winnwell.

Deska je vyrobena ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci. Deska je téměř nezničitelná. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit. Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.

Desku lze použít venku i doma. Povrch desky maximálně simuluje klasický led.
Specifikace:

Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě.
Můžeš trénovat střelbu, nahrávku či stickhandling.
Povrch je šetrný pro hokejku.
Rozměr: 1000 x 600 x 3 mm

Další produkty z kategorie Zvýhodněné sety

Další produkty od výrobce Winnwell


Top