WINNWELL ProForm 72 (postranní síť) branka + Winnwell Roll-Up (3000x1200x3mm) deska

Ve slevě produkt WINNWELL ProForm 72 (postranní síť) branka + Winnwell Roll-Up (3000x1200x3mm) deska od společnosti Winnwell pořídíte zde levně. Akční ceny od 8199 Kč
Cena: 8199 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Tréninková branka WinnWell 72″. Hokejová tréninková branka, která má pevnou a stabilní konstrukci (2″ a 1.5″), super pomůcka pro trénink v během letních měsíců. Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

Střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě. WINNWELL ProForm 72 (postranní síť) hokejová branka

Tréninková branka WinnWell 72″. Hokejová tréninková branka, která má pevnou a stabilní konstrukci (2″ a 1.5″), super pomůcka pro trénink v během letních měsíců. Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

Hokejová branka Winnwell 72″ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít, která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Síť je u tohoto modelu uchycena provlékáním tkaničky. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckouplachtu Winnwell Accushot 72″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

  • rozměry: 72″ x 48″ x 27″ (183cm x 122cm x 68cm)
  • odolné trubky o průměru 2″ (5cm)
  • „snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • odolná polyesterová síť

Winnwell Roll-Up Shooting Pad (3000x1200x3mm) střelecká deska

Střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě.

• Můžeš trénovat střelbu, nahrávku či stickhandling.
• Povrch je šetrný pro hokejku.
• Rozměr: 3000 x 1200 x 3 mm
• Deska se dodává ve srolovaném stavu

Další produkty z kategorie Zvýhodněné sety

Další produkty od výrobce Winnwell


Top