Tifosi Crit

Tento oblíbený kus Tifosi Crit od oblíbené značky Tifosi snadno najdete u nás teď ve slevě! V akci od 1899 Kč
Cena: 1899 Kč

CRIT: IDEÁLNÍ SPOLEČNÍK PRO VÁŠ AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL Model Crit je pečlivě vyrobený pro všestranné sportovce – cyklisty, běžce nebo turisty. Držte se před konkurencí s aerodynamickým designem. Ventilace skel zajistí optimální průtok vzduchu, zabrání zamlžení a udrží křišťálově čisté vidění i během intenzivních aktivit.

Individuální nastavení pro každého sportovce
Víme, že každý sportovec je jedinečný. Přizpůsobte si své sluneční brýle pomocí nastavitelných nožiček a nosníku, aby přesně přilnuly k vaší tváři, a zajistili jste si pohodlí a stabilitu během sportovních aktivit. Naše technologie hydrofilní pryže se stahuje při pocení, a poskytuje bezpečné usazení, které vás nenechá na holičkách.

Nepřekonatelná technologie skel
Zažijte nadstandardní technologii skel s Crit. Ventilovaná skla zvyšují průtok vzduchu, eliminují riziko zamlžení a nabízejí vlastnosti odolné proti rozbití a poškrábání. S perfektní ochranou proti UVA/UVB se soustřeďte na svůj výkon.

Lehkost a odolnost
Rámeček váží pouhých 31 gramů a je vyrobený z odolného Grilamidu TR-90.

Fototec technologie (viz varianty)
Býle jsou vybaveny skly, které se zatmaví automaticky. Okamžitě se přizpůsobují světelným podmínkám. Propustnost světla v rozsahu VLT 45%~15% (Black/red) ; 76-27% (crystal black)

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90
SKLA: Výměnná polykarbonátová skla odolná proti rozbití, ideální pro různé světelné podmínky
VLASTNOSTI: Ventilovaný rám, plně nastavitelné nosníky a nožičky, hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění
VELIKOST: Střední až velká
HMOTNOST: 31 g

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Tifosi


Top