Tifosi Rail Race

Žádaný kus Tifosi Rail Race od odblíbeného výrobce Tifosi jednoduše získáte u nás nyní opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 2499 Kč
Cena: 2499 Kč

RAIL RACE: EVOLUCE CYKLISTICKÝCH BRÝLÍ RAIL Model Rail Race posouvá ikonické brýle Rail do nových výšin a uspokojí především nadšence pro cyklistiku a běh. Jako model se dvěma výměnnými skly Rail Race kombinuje styl a výkon, aby povznesl váš outdoorový zážitek.

Přizpůsobte se
Rail Race je navržen tak, aby se snadno přizpůsobil neustále se měnícím světelným podmínkám, se kterými se setkáváte při jízdě na kole. Snadno vyměňte čočky, abyste optimalizovali svůj zrak a výkon, ať už zdoláváte náročné terény nebo drtíte kilometry po asfaltu.

Bez mlhy, jasná vize
Rail Race upřednostňuje jasné vidění a pohodlí při intenzivních aktivitách. Díky větracím otvorům a designu bez obrouček podporuje optimální proudění vzduchu a zabraňuje zamlžování. Soustřeďte se na cestu před vám, aniž by to omezovalo váš výkon.

Maximální ochrana očí
Rail Race nabízí bezrámečkový design skel, která zajišťují maximální pokrytí před škodlivým UV zářením a potenciálními nečistotami.

Sofistikovaný styl
Nejen funkční – Rail Race je i módním výrazem. Laserové leptání obklopující design bezrámových skel dodává nádech sofistikovanosti a vylepšuje váš styl na kole i mimo něj. S Rail Race upoutejte pozornost!

Balení obsahuje 2 skla pro různé světelné podmínky.

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90
SKLA: Výměnná polykarbonátová skla odolná proti rozbití, ideální pro různé světelné podmínky
VLASTNOSTI: Bezrámečkový design, plně nastavitelné nosníky a nožičky, hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění
VELIKOST: L až XL
HMOTNOST: 32 g

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Tifosi


Top